Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális ha ki akar dobni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha ki akar dobni a barátnőm csak mert adtam neki egy pofont?

Figyelt kérdés

Igazából nem is a pofon a lényeg, hanem az, hogy már kb fél éve csak kötekedett és titkolózott, bontotta a kapcsolatot a saját egóját védte és rám hárított mindent.


Én csak azért adtam neki egy pofont mert nagyon sértően hazudott. Közölte, hogy ő nem járt egy bizonyos közösségi oldalon ami egyben társkeresőnek is jó de nem konkrétan az, amikor láttam, hogy reggel látogatta a profilját.


Odamentem hozzá, hogy akkor ez mi? Erre elkezdett visítani mint az állat. Megrángattam kicsit a fejét, hogy gondolkozzon már el, és utána jöttek át a rokonai (pont akkor) és közölték, hogy 2 napon belül költözzek el mert már nem bírja a lány ezt velem.


Én tegnap elmentem és ma visszajöttem bocsánatot kérni, ő csak annyit mondott hogy ez tényleg nem mehet így tovább.

Az a vicc, hogy egy éve én akartam szakítani vele, de akkor öngyilkossággal fenyegetőzött.

2 év alatt meg kb 1,5 milliót költöttem a lakására amiben együtt éltünk.

Azért kapta a pofont mert szerintem tényleg csak erre hajtott és nagyon sért ez a viselkedés.


2015. szept. 1. 22:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Önként kéne elmenned.
2015. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
19%

A barátnőd k.-ra nem normális, ha ennyire megküzd a pofonért.


Hagyd a rossebbe, ennél jobbat érdemelsz.


Ja, és ne csinálj belőle lelkiismereti problémát: ő akarta így.

2015. szept. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

De basszus.... az időm? A pénzem? Sosem kapom vissza.

Ez annyira szánalmas.

2015. szept. 1. 22:23
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz akkor te vagy a hülye hogy visszamentél.:D
2015. szept. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
Rakd ki te őt. Pakold összr a cuccát és b4szd ki a z ajtón.
2015. szept. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt elbuktad. Koltozz a szulokhoz. Maskor gondolkozz , mire koltesz. Reszvetem amugy.
2015. szept. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
82%
Gyökérség emiatt pofozkodni, ha nem tetszik a másik viselkedése, szakítsatok azt' kész, semmit nem old meg a verekedés. Én is kidobnálak, látszik, hogy idegbeteg vagy.
2015. szept. 1. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%
Az nem férfi, aki megüt egy nőt. Ha nem szeretted, akkor miért voltál vele? Mert ebből elég egyértelmű, hogy nem szeretted. Kulturált emberek ilyenkor szakítanak. A barátnőd viselkedését sem helyeslem, de megrángatni, megütni valakit az nem normális dolog.
2015. szept. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%

Ha elolvasod a saját kérdésed komolyan úgy gondolod hogy ennek a kapcsolatnak van értelme??

Túl kell rajta lépni. A pénzed és az időd valóban buktad, ez sajnos ilyen. Kapcsolatba nem azért fektet az ember pénzt hogy utána kiszedje belőle.

Tanulság, soha nem fektess más lakásába pénzt, csak a sajátodba, vagy legalább közösbe.

2015. szept. 1. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
62%
szerintem egyikőtök se százas, hogy ezt csináljátok egymással...
2015. szept. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!