Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekesnek tűnő kérdések lent?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekesnek tűnő kérdések lent?

Figyelt kérdés

Több kérdésem lenne.


Ölnél-e a párod kedvért ?

Ölnél-e a párod védelmében ?

Ölnél-e a párod miatt, hogy megbosszulj valamit ha vele tettek valami nagyon rosszat ?


2015. szept. 1. 22:56
 1/8 anonim ***** válasza:
A kedvéért és bosszúból nem, védelmében azt gondolom, igen, de kérdés, hogy az adott helyzetben meg tudnám-e tenni.
2015. szept. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első és harmadik tuti nem.

A második... hát ez jó kérdés. Egyértelmű helyzetben, tehát ha közvetlen (!) életveszély fenyegetné, és nekem lenne lehetőségem megmenteni az életét, akkor elképzelhető. De valamilyen vélt veszéllyel szemben nem lépnék fel agresszívan.

2015. szept. 1. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az,elso nem valoszinu.

A masodik egyertelmu, tobb embert is ha Kell. Bosszubol azokat akik artottak neki azokat mentalisan es anyagilag is teljesen tonkretennem meg nem vegeznek magukkal. Az en kezem tiszta marad.

18/L

2015. szept. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A kettesnél esetleg, ha konkrétan az életét fenyegeti a veszély.
2015. szept. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nyugodt ember vagyok. Azt mondják, akit a legnehezebb kihozni a sodrából, az esik ki belőle leginkább. Igaznak tartom valamelyest.

A párom védelmében ölnék. Ha az én gyilkolásom megmentené életem társát, akkor mindenképp őt választanám.

A kedvéért nem ölnék.

Bosszúból... ha a szemem láttára megölnék, akkor biztosan elveszíteném a józan ítélőképességem és igen, bosszúból ölnék.

2015. szept. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A kedvéért nem. A védelmében igen. Bosszúból csak akkor, ha az a nagyon rossz mondjuk gyilkosság vagy valami élethosszig tartó szenvedést okozó gaztett, mert akkor nem biztos, hogy kontrollálni tudnám magam, ha a szemem elé kerül az illető. Enyhébb esetekben bízok az igazságszolgáltatásban..
2015. szept. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A kedvéért és bosszúból nem, a védelmében pedig akkor, ha az ő élete ténylegesen veszélyben van.
2015. szept. 2. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Támogatom a korábbiakat, senki kedvéért nem ölnék, ha annyira el akar takarítani valakit az útból, oldja meg maga.


A védelmében egyértelműen. Ha máshogy nem megoldható.


Bosszúból max tényleg akkor, ha a szemem előtt végezték ki, vagy csonkították meg egy életre. Akkor lehet, hogy ott helyben nekiesnék a másiknak. De előre megfontolt, kitervelt módokon nem hiszem, hogy összejönne. Tényleg csak akkor, amikor elborul az agyam.

2015. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!