Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adjam fel a "biztosat"? 29/F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjam fel a "biztosat"? 29/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


29 éves vagyok, 10 éve vagyunk együtt és 2 éve vagyunk házasok a feleségemmel. Bár ez idő alatt sokat formálódtunk egymáshoz, nagyon különböző a jellemünk és az igényeink (annak idején valamelyest mindkét részről a rossz családi helyzet hozott össze minket) ettől függetlenül szeretjük egymást, és mondhatnám azt is, hogy az átlagnál jobb a kapcsolatunk, jól kijövünk (bár pont a különbözőségek miatt akadnak konfliktusok is), kb 2-3 év múlva már gyerekeket is szeretnénk.


Történt viszont, hogy ő a munkahelyén nagyon jó barátságba került egy 20 éves lánnyal, akivel sokat beszélnek, illetve nagyon sokat van nálunk. 1-2 hónapja már mi is rendszeresen beszélgetünk, nagyon sok a közös témánk, borzasztó jól kijövünk egymással, és kezdem azt érezni, hogy több ez, mint szimpla barátság - részemről. Mivel mindketten nem egy érzelemkifejező egyéniségek vagyunk, és ő pont olyan, hogy tiszteletben tartaná a jó házasságunkat, bármi is játszódna le benne, nem hiszem, hogy bármi is lehetne köztünk, ha én nem határoznám el magam, hogy váltok.


A házasságomat teljesen biztosnak érzem (feleségemet ismerve részéről életünk végéig tartana a dolog). Nekem is ez biztos pont, hisz szeretem, jó a kapcsolatunk, tudom, hogy jó anya lesz. De ott a másik lány, akivel úgy érzem, hogy sokkal de sokkal jobb lehetne minden, viszont egyáltalán nem tudom, mit érezhet, és ha bármilyen módon beszélgetnék vele erről, félek attól, hogy két szék közé esnék a végén. Persze én magam sem tudom még, hogy mit tennék, ha tudnám, hogy ő benne lenne komoly kapcsolatban, kicsit a maradás felé húzna a szívem, de az is bennem van, hogy lehet ezzel szúrom el az életem, bár azzal se biztos, hogy meg tudnék békélni, hogy nagy fájdalmat okoznék a nejemnek.


Egy 10 éves stabil, jó kapcsolatot borzasztó nehéz lenne befejezni, megérné-e egy még jobb élet reménye érdekében?


Nagyon kuszák most az érzéseim, ha nem írtam valamit tisztán, az valószínűleg amiatt van. Mit tennétek a helyemben?


Segítségeteket előre is köszönöm.



2015. szept. 2. 03:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

10 éves jól működő házasság kontra bizonytalan párkapcsolat egy 20 éves lánnyal.

Nekem ez elég egyértelműnek tűnik.

Ez valószínűleg csak egy fellángolás a részedről, nyilván nagyon vonzónak találod a lányt.

Te már gyerekekben gondolkodsz,egy 20 éves csaj még nem biztos, hogy elakarja magát kötelezni ilyen szinten a következő pár évben.

Azt írod,jó a házasságod, szerintem ne add fel egy bizonytalan kaland miatt.

Inkább azon dolgozz, a házasságod még jobb legyen,mint eddig.

Gondolkozz el azon,mi az,amit ettől a lánytól megkaphatnál,de a feleségedtől nem.

Próbálj lehiggadni, és nem elhamarkodottan dönteni.

2015. szept. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomszéd fűje mindig zöldebb :D
2015. szept. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
66%

Kivárnék.

1-2 hónap ismeretség kevés ennek a megállapításához.


Esetleg oszd meg a 2 lánnyal az érzéseidet, bizonytalankodásaidat.

2015. szept. 2. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Költőnő? ***** válasza:
75%
megpróbálnék rájönni mi hiányzik a házasságomból és megpróbálnám azt megjavítani. Mert így sajnos bmikor jöhet egy újabb komoly kísértés.
2015. szept. 2. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel a biztosat.10 éve,régóta együtt vagytok,előfordulnak ilyen fellángolások.Ami lehet hogy el is múlna azután,miután lefeküdtél vele.
2015. szept. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A kísértés.

Ha igazán szereted a feleségedet, akkor ez egy jó kis lecke lehet. Benned a kíváncsiság, az újdonság varázsa stb.


Szerintem ne dobj el egy jó házasságot ezért. Én is férjnél vagyok. Időnként én is "ráunok" a férjemre. Munkámból kifolyólag alkalmam is van újabb férfiakat megismerni. Időnként engem is magával ragad egyik-másik. Aztán ez úgy nagyjából ennyiben is marad. Megkívánom, de nem csalom meg a férjem.

Hogy miért? Mert szeretem. Jó ember, Törődik velem. Jó a szex. A társam, a támaszom. A másik felem. És ezt nem tenném kockára, semmiért.

2015. szept. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha túl nyugis az életed és kell egy kis izgalom bele...számtalan lehetőséged van, de a kiscsajt felejtsd el, mert elveszítheted azt a nőt is, aki többet jelent neked, mint egy kaland.
2015. szept. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én már rájöttem, hogy lehet mellettem bárki, úgyis lesz valaki akire esetleg vágyhatné. De ezt eléggé leépítettem, és mivel spirituális vagyok, úgy veszem ezeket, mint próbatétel: ellenállok-e a kísértésnek?


Ugyanakkor, ha mégis lépnél, szabadságra vágysz, akkor addig lépj, amíg nincs gyerek, utána már sajnos nagyon elítélendő a lelépés a társadalom szemében, illetve túl sok embernek tennél keresztbe.


Azt is megkérdezheted magadtól: kiben bíznál jobban? Előttem felvilanó lányok 99%-ában nem bíznék.

2015. szept. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!