Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom közölte, hogy számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom közölte, hogy számára így 2 év után vége a kapcsolatnak. Tegnap még boldogszülinapoztunk meg még a facebookra is kitette mennyire szeret. Mit tegyek ha vele akarok maradni?

Figyelt kérdés

Mármint nem hiányzik egy hülye nő az életemből, de már megszoktam. Engem nem zavar, tudnám szeretni.

De ezzel, hogy azt szeretné, hogy végetérjen és két év együttélés után EGY ÖLELÉST sem enged meg, csak szavakkal bánt, az durva.


Reggel el akart menni. én megfogtam a táskáját. Mondtam, hogy csak így ő nem hagyhat itt, maradjon itt beszéljük meg a dolgokat, adjon pénzt elmenni és pakoljunk össze együtt (sokat kértem így 2 év után?)

Ő elkezdett üvölteni mint egy kis sakál, hogy engedjem el a táskáját.

Az anyja átjött, az anyja ütött, karmolt, a barátnőm harapdált, vérzek.

Az anyja rendőrt is hívott, a rendőr kijött, megkérdezte a lánytól mit akar, ő azt mondta semmit, elmentek.

Magamra zártam az ajtót, most itt ülök.

Nincs hova mennem. Nincsenek rokonaim, barátaim. egy morgós nagyapán kívül. 2 év alatt mindenkit elveszítettem.


2015. szept. 2. 06:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Nem is az a baj, hogy pasizni akar, meg az, hogy amikor én akartam itt hagyni békésen és volt pénzem öngyilkossággal zsarolt, hanem az, hogy itt lakom nála és így macerásabb elmenni.

Így ha a lány mondjuk amúgy vissza is sírna ha úgy alakulna, így nem tud mert ide vagyok ragadva. van aki azt mondta, hogy ez eleve egy kitaszítást vált ki a nőből.

2015. szept. 2. 06:22
 2/7 anonim ***** válasza:
44%
Ez derék. Dolgozol amúgy?
2015. szept. 2. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ja és a veszekedés előtt akart nekem adni egy tányér palacsintát...

Ezt sem értem miért, kérdeztem, hogy ez békülési szándék volt, mondta, hogy nem, azért megpróbáltam megölelni, erre ellökött. ebből alakult ki az egész.


Nem dolgozom nemrég veszítettem el a munkámat. (lehet ezért leszek kidobva?)

2015. szept. 2. 06:33
 4/7 anonim ***** válasza:
3: Lehet, hogy az indította el a folyamatokat; viszont szerintem már korábban sem volt teljesen oké minden.
2015. szept. 2. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem dolgozol,nála laksz,és még adjon pénzt hogy elmenj ?! what the fuck ? :D
2015. szept. 2. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
29%

mennyi idősek vagytok?

semmi előjel nem volt?

lehet csak valami pillanatnyi hisztije volt...mondjuk az durva, hogy így neked estek és vérzel...nem normálisak...


22F

2015. szept. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hat nekem kicsit fura ez az egesz. Ertem, hogy nem dolgozol, de tenyleg nala laksz, es meg a penze is kellene, hogy te ossze-vissza maszkalj. Az is szanalmas, ha egy pasi tart el egy not, de hogy forditva.

En a te helyedben gyorsan keresnek munkat, es inkabb elmennek kis idore a nagyapahoz, minthogy igy eljek. Hidd el, ennek semmi ertelme.

Ha pedig valoban nem kellesz neki, akkor ugyis ez lesz a vege, raadasul az idegeid is ki fognak keszulni.

2015. szept. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!