Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így, ráadásu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így, ráadásul ketten is?

Figyelt kérdés

Az egyik barátomnak már régóta van barátnője.Aki számomra mindig is furcsának éreztem a viselkedését.

Azt rólam tudni kell, hogy nagyon jó a humorom (szerintem) és mindig sokat viccelődök. De maga a barati társaság is ilyen. Felfigyeltem rá, hogy a baratom csaja, ha mondok valami vicceset a szemembenéz és úgy nevet. Ha ő mond valami jót, akkor is az én reakciómat nézi azonnal, nem pedig a párjáét. Sőt ha valaki más mondd valamit, akkor is rám néz, hogy mit reagalol. Mindig is furcsának találtam ezt a dolgot, de nem igazán foglalkoztatott.

Nemrégiben a baráti társaságban, egy másik barátom is "becsajozott". Az ő barátnője is ugyan ezt csinálja mint, a másik lány. Mivel magyarázható ez.

Még azt el kell mondanom magamról, hogy nem igazán vagyok vezér egyéniség, hogy annyira fontos legyen az én véleményem. Illetve azt sem gondolnám, hogy bejövök nekik és ezért fontos a véleményem. Hisz az egyik pár már vagy 6-7 éve együtt van. Bár én csak 3-4 éve ismerem őket.

Érdekelne ti mit gondoltok erről? Kíváncsi vagyok! :)



2015. szept. 2. 07:06
 1/3 A kérdező kommentje:
Most olvastam vissza, tele van helyesírási hibával. Bocsánat érte, nagyon fáradt vagyok.
2015. szept. 2. 07:11
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert szerintem te vagy köztük a "poén király" :D És a te reakciód a legfontosabb, tisztelnek. :)
2015. szept. 2. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szimpatikus vagy a nőknek...
2015. szept. 2. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!