Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert hiszik azt a ferfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert hiszik azt a ferfiak, hogy amelyik csaj szep, es szexisen/jol oltozkodik, es egyedulallo, az olyan, hogy gyakran valtogatja a pasikat?

Figyelt kérdés
2015. szept. 2. 10:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
64%

Én pl nem hiszem...sőt ismertem olyat aki nagyon szép kedves rendes lány volt és még szűz és a közép suli egyik legjobb csaja...nála pl kezdeményezni se mertek, vagy szexre mentek...


22F

2015. szept. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
14%
Mert megtehetnék, és meg is teszik.
2015. szept. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
25%
mert igaz! ritka az olyan csaj aki nem teszi szét a lábát és csinosan öltözködik
2015. szept. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Sunshinedoll ***** válasza:
60%
Mert ostobák.
2015. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
32%
A női szépség minden nő kezében egy nagyon erős ütőkártyalap. Vajon melyik szép nő nem vágta még oda soha az aktuális párjának — összeveszés közben —, hogy "én bárkit megkaphatok, akit csak akarok, úgyhogy húzd meg magad"? :) Nagyon "szép" mondatok ezek egy olyan nő szájából, aki visszaél a szépségével. Nekem az összes szép nő egy kutya!
2015. szept. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
52%

Utosó:


Hagyjál már :D Én el is hajtanám a p'csába, ha ilyet merne mondani, hogy mindegy, mert bárkit megkaphatna. Ennyire még nem is tűnt undorítónak idáig ez a dolog, ez a viselkedés.

2015. szept. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
54%
A válasz a sztereotípia és az előítélet.
2015. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Mert ez sajnos így van.Bárcsak ne így lenne,de akkor nem ebben a világban lenne...
2015. szept. 2. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Jó kérdés...


Miért öltözik szexisen/jól, ha nem azért, hogy pasast fogjon magának?

(Ami ugye... láthatóan nem valósul meg, ha egyszer továbbra is egyedülálló.)

2015. szept. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ja, ha azt mondod, hogy a tűsarkú cipő, a különféle simulós cuccok, az egy számmal kisebb melltartó, a másfél óra sminkelés tulajdonképp kényelmes és szükséges dolgok, akkor kinevetlek.
2015. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!