Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha rosszul érzem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha rosszul érzem magam, hogy a környezetemben a hasonló korúak sorra tartanak eljegyzést, esküvőt, szülnek gyereket, míg nekem soha még egy kapcsolatom se volt, vagy ettől csak még selejtebb vagyok?

Figyelt kérdés
2015. szept. 4. 00:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%
Miért ne lenne normális, hogy rosszul esik, másnak megvalósul az, amire vágysz? Nem tőlük irigyled, hanem csak vágysz rá. Viszont ne feledd, te nem érsz kevesebbet attól, hogy épp nincs melletted senki. Dolgozni persze lehet a párkeresésen, de te te vagy akkor is, ha találsz magadhoz hasonlót, és akkor is, ha nem. Nem érsz kevesebbet egy párkapcsolatban élő embernél. Sőt, neked még nincs kőbe vésve a jövőd!:)
2015. szept. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem normális. Én is valahogy így vagyok azzal a különbséggel, hogy van barátom, csak nem akar elvenni.

Ugyanúgy selejtnek érzem magam. :/

2015. szept. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
74%

Attól függ. Van igényed a kapcsolatra? Lehetett volna kapcsolatod?

Egyébként kinek a szemében lennél selejt? A magadéban vagy másokéban?

2015. szept. 4. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
54%
1-es, a párkapcsolatban élőknek sincs kőbe vésve a jövője :)
2015. szept. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Szeretnék kapcsolatot már évek óta, de lehetőségem nem volt rá. Mások szemében is selejt lehetek, hiszen míg mások sorra elkelnek, mindig találnak valakit, addig én nem kellek senkinek.
2015. szept. 4. 00:43
 6/13 anonim válasza:
Magadat miért tartod selejtnek? Tudod ez hogy működik... Ha te nem adsz tiszteletet magadnak, nem szereted magad, másoktól is csak nehezen fogod ezeket megkapni.
2015. szept. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Kösd le magad bármi mással, mint a párkapcsolat keresése. Tanulj meg legalább egy olyan dolgot, amire évek óta titkon vágysz! Zenélj, fess, írj verset, mássz hegyet, vagy bármi amire vágytál. Ha jól érzed magad a saját életedben, akkor egy társ is be fog csatlakozni idővel.
2015. szept. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

naés, van aki már 20 évesen megtalálja az igazit, azt el is válik mire betölti a 21-t.

Kár ezt ennyire hajszolni, az élet nem egy határidőnapló, azt csak a média meg az ostoba rokonok hitetik el veled

2015. szept. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A felhasználó ***** válasza:
Ne aggódj, pár év és a nagyrészük már el is fog válni. Nem véletlenül vagyunk A top 3-ban válás terén.
2015. szept. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csak 4-edikek vagyunk, tehát bele kell húzni a top 3 érdekében!
2015. szept. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!