Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, nálatok ez jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nálatok ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
Ha gyakran néztek egy lányt, és amikor meglátjátok, elkapjátok a tekinteteket.

2015. szept. 8. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Vajon mit jelenthet?
2015. szept. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hogy fogkrémes az arcom :D
2015. szept. 8. 20:18
 3/11 anonim ***** válasza:
2: Látod, tudod te. :)
2015. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én idáig látom, hogy fogkrémes. Én is csak azért szoktam megnézni a lányok arcát, hogy nehogy fogkrémesek legyenek.
2015. szept. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
:'D
2015. szept. 8. 20:24
 6/11 A kérdező kommentje:

Most látom,jó hülyén fogalmaztam meg...

Szóval amikor a lány meglátja hogy nézitek, akkor kapjátok el a tekinteteket.

2015. szept. 8. 20:25
 7/11 anonim ***** válasza:
Én olyankor zavarban vagyok, és arra gondolok, hogy vajon jót vagy rosszat tart-e rólam, hülyének néz-e stb.
2015. szept. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De cuki :)
2015. szept. 8. 21:32
 9/11 anonim ***** válasza:
Inkább gáz, ha azt vesszük. :) De elég gátlásos vagyok, mondjuk nem is nagyon szemeznek velem, ma is próbálkoztam nézelődni, de nem sok sikerrel, látszik, hogy nem vagyok valami jó pasi.
2015. szept. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, nekem is vannak rossz napjaim, amikor hiába próbálom felvenni a szemkontaktust valakivel, egyszerűen semmi. Na, akkor el is könyvelem magamban, hogy anyukám, sz*rul nézel ki (pedig mindig ugyanolyan vagyok). Máskor meg nagyobb sikerrel járok ilyen téren. Szerintem csak azokon a napokon, mikor rám sem néz senki, csak nem sodort az élet olyanok útjába, akiknek az esete lennék. De az hogy a többieknek nem tetszem, nem feltétlenül az én hibám. Olyan nincs hogy valaki mindenkinek tetsszen.

Lehet, hogy egy kisebb réteg az, amelyiknek bejössz, de lehet hogy csak rossz emberekkel szoktál találkozni.

2015. szept. 9. 06:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!