Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszeruen nincs orgazmusom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeruen nincs orgazmusom. Miert?

Figyelt kérdés
Mar 4 honapja egyuttvagyunk a baratommal.Elvezem a szexet de egyszeruen nem tudok a csucsra jutni.Igen,mar probaltam magamnak is,de ha a csiklomat izgatja akar o,vagy en magamnak az faj.viszont ha takaroval vagy vizsugarral percek alatt elmegyek magam.probaltunk mar uj pozokat is,de egyszeruen nem megy.pedig o is mindent megtesz ennek erdekeben de semmi.szerintetek mitol lehet?

2015. szept. 13. 08:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem a számodra megfelelő emberrel vagy. Hiába erőszakolod meg magad akarattal, a tested jelzi.
2015. szept. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ja,es azt kihagytam hogy o vette el a szuzessegemet.Tehat o az elso baratom akivel lefekudtem.:)
2015. szept. 13. 09:00
 3/14 anonim ***** válasza:
2 Tök mindegy, hogy első vagy utolsó. A tested jelzi.
2015. szept. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Sajnos tényleg így van. Egyszerűen nem illetek össze. :(
2015. szept. 13. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj, hogy vízsugarat és takarót használsz. Ugyan az van, mint ha állandó vibrátorhasználó lennél: ahhoz szoktál hozzá, máshogy nem megy.
2015. szept. 13. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
utolso! ezen lehet valahogy valtoztatni?vagy hozzaszokatni magamat mashoz?:)
2015. szept. 13. 09:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Szoktasd magad az ujjadhoz. Ne mondd hogy nem tudod gyengéden, apró mozdulatokkal simizni magad....ha az megy kézzel őt is megtaníthatod, mi az az erősség amit bírsz. És orál? Az a legjobb, azt is lehet lágyan csinálni.
2015. szept. 13. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Jajj, nem kéne bebeszélni szegénynek, hogy nem a megfelelővel van...! Lehet, hogy csak a tapasztalatlanság a gond.

Amit én kiagyaltam így látatlanban, hogy a csiklód az erősebb ingerekhez szokott (mert ugye a takaróval is a csiklódat ingerled). Ehhez a leghasonlóbb az a szexben, ha meglovagolod, de ezt úgy tedd, hogy a pasi fölé hajolsz, és fel-le mozogsz a fütyin, de nem ki-be, hanem ráhajolsz a pasira, és fel-le. :D Nem tudom, így érthető-e, de ezzel a pózzal pont a csiklót dörzsölöd a testéhez, és ez a lényeg, így könnyen el lehet menni.

2015. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
szokott oralisan is kielegiteni,de nem sokaig..en addig szoktam mig el nem megy sokszor,o pedig par percig.mikor nagyon sokaig is csinalta,akkor se mentem el,ugyhogy feleslegesnek lattam probalkozni vele..pedig eszmeletlenul elvezem vele a szexet is,meg nagyon szeretjuk is egymast
2015. szept. 13. 09:46
 10/14 A kérdező kommentje:

koszonom,kiprobalom!:D

elnezest a szemelyeskedesert.tegnap is csinaltuk ugy,de nemtudom..sokszor erzem az orgazmushoz kozeli allapotot,de aztan valamitol mindig elmulik

2015. szept. 13. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!