Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyomban mérhetetlenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menyasszonyomban mérhetetlenül csalódtam, azért nem akar kidobni mert felépítettünk egy kis lakást kettőnknek?

Figyelt kérdés

9 éve már hogy együtt vagyunk, én külföldön dolgozom 3 éve!

Azt hittem boldogság van és lassan komolyabb dolgokra is számíthatunk mint például család alapítás!

Viszont 2 hónapja megváltozott elhanyagol, nem beszélünk annyit mint az előtt, nem gondol rám, nem vagyok eszébe, leráz és leépít!


Május óta van kész ez a ház, ami bonyodalmakkal járt ő intézte, én csak az anyagi hátterét.

3 hete viszont a munkahelyén is felmondott mondván ő utál oda járni, és most éli az életét, de rám szint úgy nincs ideje.

Lehet sokat veszekedem vele, hogy mondjuk tegyen már ki egy közös képet az internetre, vagy írjon több sms-t de azért mert szeretem.


Ma viszont közölte hogy haza bármikor mehetek, hiszen én építettem és jogom van ott lenni.Viszont már nem igazán akar tőlem semmit, de a ház miatt muszáj.

Nekem ez nagyon fájt, még azt se akarja hogy 1 napra haza menjek hogy beszélgessünk, mondván ne költsem a pénzt.


2015. szept. 14. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ezzel jár a külföldi munka. Mindenképpen rizikós mindkét félnek, ha a közös jövő építése miatt ilyen kockázatot vállaltok. A menyasszonyod 3 éve úgy él, hogy nincs mellette támasz, ő maga intézi az ügyeit, nem veled beszéli meg a mindennapjait, nem te vigasztalod, mikor dühös vagy szomorú, nem te nevetsz vele. Mivel te idegen környezetben élsz, jobban ragaszkodsz hozzá, de részéről érthető, ha az örökös hiányt nehezebben viselte, és megtanult érzelmileg eltávolodni tőled, mással pótolni téged (család, barátok), hogy ne fájjon neki az egyedüllét. Nyilván nem azért akar kidobni, mert felépítettetek egy lakást, hanem azért, mert érzelmileg eltávolodtatok. Még csak azt sem mondhatod, hogy nem korrekt veled, hiszen eszében sincs megkérdőjelezni, hogy a házat te építetted, jogod van ott lakni. Az érzelmek viszont elmúlnak, na nem táplálják őket. Ez egy természetes folyamat, ami nem akaratlagosan történik, úgyhogy nincs jogod hibáztatni miatta. Csalódni sosem kellemes dolog, de konkrétan pont nem olyan eset, amikor bárki is hibás lenne a szakításért. Nem minden tart örökké. Nem véletlenül érzik sokan úgy, hogy a külföldi munka és párkapcsolat kizárják egymást, mert ha a jelenben nem tud elég időt együtt tölteni a pár, ritka, hogy legyen közös jövőjük, hiába a tervezgetés.
2015. szept. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!