Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy szeretem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy szeretem a barátom és mégis néha azt érzem nem fog menni?

Figyelt kérdés
Igaz vannak bennem félelmek, hogy mit hoz a jövő, sok mindenen túl vagyunk már, nehezebb, és nagyon boldog, gondtalan időszakokon is. Néha úgy tűnik túl jó hozzám, néha megijedek, hogy talál magának szebb nőt. Nekem ő minden téren megfelelő, és azt mondja, hogy én is neki és úgy látja van is alapja a közös jövőnek.
2015. szept. 14. 17:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Miért nem érzed maximálisan biztonságban magad ebben a kapcsolatban?


A párod nem érezteti eléggé, hogy nem hagyna el, és számára tökéletes vagy, vagy bármit tehet, te akkor is azt gondolod, hogy "kevés" vagy megtartani őt?


Első esetben vele kell beszélned, második esetben magadban kell lerendezned a dolgokat. Mindig van egy szebb nő. De gondold végig, a kapcsolatotok a külsőségekről szól? Csak a kinézeted tartja melletted?


Ha igen, akkor van mitől félned.


Ha nem, és a kapcsolatban játszik a szeretet, szerelem, bizalom, közös élmények, jó szex, vidám pillanatok, stb, akkor nem kell tartanod, hogy egy formás hátsó véget vet vetni. Ennyivel azért tartsd már többre a párod, és a kapcsolatotok.

2015. szept. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!