Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akik totalisan kizarjak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik totalisan kizarjak a neten ismerkedes lehetoseget es nyavalyognak, hogy nincs parjuk azokiert nem probalkoznak neten?

Figyelt kérdés
Mit veszithetnek az idejukon kivul? Miert nem adnak masoknak, de legfokepp maguknak lehetosegeket?

#párkapcsolat #lehetosege
2015. szept. 20. 09:40
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Pénzt.
2015. szept. 20. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem fizetős társkeresőre gondolt.


egyébként nem tudom én se. hülyeség ennyire kizárni valamit

2015. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%
Pénzt, időt, energiát, türelmet. Anno 24 évesen kipróbáltam, akkor már 2 év nem volt senkim. Gondoltam, mit veszthetek? 2 hétig bírtam. Napi kb 50 levél. Mindre válaszoltam, elég sok időt elvett. A levelek jó része szexpartner keresés volt, (sose volt még egyéjszakásom, de ki is írtam, hogy nem érdekel az ilyesmi). Sok 10-20 évvel időebb pasi írt, gyakran családosak! Meg sok anyázós levél jött, amiért korábban nemleges választ adtam. Aki szimpatikus volt azzal elbeszélgettem, de hetekkel később randin kiderült, hogy nem is ő volt a küldött képeken. 2 Db ilyenbe futottam bele. Aztnán töröltem magam mindenhonnan. Adtam egy esélyt a netes társkeresőknek, ismerkedésnek. Jól lebőgött. Nem is értem igazán miért gondoltam, hogy jó lesz. Addig és azután is élőben ismertem meg a párom. Szerencsére fantasztikus embert találtam. Viszont neten sose panaszkodtam mikor nem volt senkim max otthon a macskámnak...
2015. szept. 20. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
71%

Mert egy rohadt nagy kamu (és "húspiac") az egész (tisztelet a kivételnek!!!)


Tapasztalatok:

- centi általában min 10-el több mint a valóság

- kiló az meg kevesebb

- a kép ami fent van tényleg nem rossz, de 10 évvel ezelőtti és köszönő viszonyban sincs a mai valósággal

- átlagos = duci, túlsúlyos

- komoly kapcsolatot keresve van fent, majd kiderül férje van, gyerek van és csak dugni akar du-án 5-6 között

- komoly kapcsolatot keres = pasit aki hozza-viszi, eteti, ruházza, támogatja míg tanul az BTK angol vagy szociológián (esetleg politológia vagy jog)


Persze pasikra is el lehet mondani ugyan ilyeneket. Nem védem én őket. Dettó!

Ezért mondom, hogy az egész egy nagy húspiac. Csak az számít mivel jössz, hol dolgozol, mi van rajtad, milyen az órád.


Nem, kösz nem! Én ebből nem kérek!


(Biztos vannak fent kivételek is. Csinos intelligens nők is, akikre semmi sem igaz a fentiekből. Őket ezúton követem meg.)

2015. szept. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Bino ***** válasza:

Egyetértek a felettem szólókkal. Kb. 1 éve próbáltam ki, és mi az eredmény? Rengeteg levél, és tényleg mindre válaszoltam, de ha valaki már neten nem szimpatikus, akkor azt szerintem nincs értelme húzni. Na, ha elmondod neki, hogy nem szeretnél tőle semmit, akkor utána percenként küldi a becsmérlő leveleket.

A másik verzió, hogy a pasi 40-50 éves, felesége van, gyerekei, és csak szexpartnernek kellesz:D

Ráadásul ha esetleg megbeszélsz egy találkozót, akkor nem jön el, vagy ha eljön, akkor kiderül, hogy vagy 10 évvel idősebb, és 20kilóval több, mint írta.

És ezt nem azért mondom, mert a kinézet a legfontosabb, de utálom, ha palira vesznek.

2015. szept. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Sokat foglalkoztam netes társkereséssel, vannak pozitív és negatív tapasztalataim is. Jelenlegi páromat is társkereső oldalon ismertem meg, és mai napig jól megvagyunk.
2015. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akkor nem tudnának miért sírni és kit fikázni. Unalmas lenne az életük!
2015. szept. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
En pl. egy itteni ismerkedesre gondoltam, bar tudom nem itt van a helye, de megis tobbet er mint a tarskereso, es nem hiszem h huspiac lenne.
2015. szept. 20. 17:48
 9/10 A kérdező kommentje:

tegyük fel, h rossz az egész társkeresés neten. Nem jobb még ez a rossz is, mint otthon ülni és várni a sült galambot?

Egyébként pedig eléggé hülyeség, h mindenre válaszolni akar vki, mert úgy egy csajnak nagyon felületes ismerete lesz a másikról, ha egyáltalán megmarad vmi abból, amit elmond magáról a másik. :) Szóval max 2-3-mal, amit vagy a szerencsére bíz, vagy ha több, akkor szuper memória, és szupergyors gépelés, úgy gondolom. :)

2015. szept. 20. 19:48
 10/10 mikeXxX ***** válasza:
Én fent voltam kb 7 társkeresőn 3 hónapig most már csak 2 társkeresőn vagyok fent és ezeket is azt hiszem törölni fogom most biztosan azt kérdezitek miért nem vagyok se csúnya se dagadt sem kretén (ezt barátaim illetve akiket megismerek szintén mondják ) első ránézésre sokan azt hiszik beképzelt vagyok pedig nincs így szerintem csak sza.ok a képeim mivel inkább a kamera túl felén vagyok . Amit én látok a társkeresőn sok lány csak az önbizalmát növelni van ott vagy mert fizető vendéget keres ráadásul annyira gyökér hogy még a képek is ugyanazok mintegy szexpartnerkeresőn és ezt onnan tudom hogy melltartós képekkel nyilván nem partnert keres és rákerestem ezeket sem értem miért nem elég a saját oldaluk valamint a csak barátot keresek lányok is rohadtul idegesítőek miért egy társkeresőn vannak valamint akik csak unatkoznak sem értem értem miért nem egy chat oldalon beszélgetnek persze biztosan vannak kivételek és a legnagyobb tiszteletem az övék csak kár hogy én 1-el sem találkoztam . én ezért töröltem magam valamint 2 hosszú kapcsolat után amik csalódással értek véget most nem is hiszek az igazi szerelemben jelenleg legalábbis . 36f bár kinézetre 26 f
2015. szept. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!