Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen személyiségtípusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen személyiségtípusú (MBTI) párotok van/párt szeretnétek leginkább?

Figyelt kérdés
Ti milyen típusúak vagytok?
2015. szept. 20. 20:04
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Én INFJ/INFP nőt szeretnék. Magam is INFJ vagyok, értelemszetrűen férfi.
2015. szept. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok egyértelműen bekategorizálható, társkeresésnél sem tekintem szempontnak.
2015. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 opened paradise ***** válasza:
Infp vagyok,ezt az egyet ismerem,legyen ez.
2015. szept. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

INTJ vagyok, de társkeresésnél nem ez a legfőbb szempont nálam. Nem a személyiségtípusával, hanem magával az emberrel jövök össze. Alkalmazkodunk, megismerünk, megszokunk, tudod...

Mivel én két ember helyett is elég hidegfejű vagyok, elfér mellettem egy F. Egyik legjobb barátnőm ESFJ, és nagyon jól kijövünk. Ha férfiban találnék hozzá hasonlót, örülnék neki.

De nem járok MBTI teszttel a kezemben, és nem adom oda kitöltésre minden társjelöltnek.

2015. szept. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
62%
Infj (nő) vagyok, a párom, ha jól emlékszem az eredményre entp. De nem ilyesmi alapján válogatom meg a társaságom, nemcsak 16 féle ember létezik.
2015. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Eddig még sosem találkoztam ezzel. Most számoltam ki, hogy én ISTP vagyok. Csak az ilyen vérmérsékleteset ismertem, ahol meg az jött ki, hogy flegmatikus a temperamentumom. Párválasztásnál nem hiszem, hogy ezen fogok gondolkozni, hogy az illető milyen kategóriába tartozik.
2015. szept. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Én INFP vagyok és nincs párom.
2015. szept. 20. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
szeretnék párt
2015. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Mi az a pár?


F/INTP

2015. szept. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
9: Miért, hogy kellett volna írjam. (Amúgy az INTx-ek szoktak ilyen dolgokba belekötni. :))
2015. szept. 20. 20:35
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!