Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek befolyásolni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek befolyásolni fogja a fiúk véleményét rólam vagy hozzáállását ha lesz fogszabályzóm? (nem hagyományos hanem átlátszó, amiben kb csak a drót látszik)?

Figyelt kérdés
Egyébként 18éves vagyok,eddig nem volt gondom a fiúkkal, modellkedtem, szőke a hajam. Csak félek, hogy onnantól senki nem fog rámnézni.... (18L)
2010. márc. 14. 16:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

majd maximum nem mosolyogsz :D

amúgy sztem nem gáz abszolút.

2010. márc. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nekem régi vágyam egy fogszabályzós lány,pedig tudom ,hogy semmiben sem másabb,de olyan vonzónak találom
2010. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
igen
2010. márc. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Legalább ha sokat pofázol rárak egy mágnest, szóval egyértelműen előnyödre válik majd.
2010. márc. 14. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Képet nem linkelnél?
2010. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ha eddig odavoltak érted, ezután is ez lesz. Ennyi nem változtatja meg sztem. Na meg az is hozzátartozik mennyi az önbizalmad...ha nagy, akkor senkit sem az fog érdekelni. Na meg gondolj az eredményre!:)
2010. márc. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy senki nem fog Rádnézni de alád még lehet;)
2010. márc. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Sőt, műfogsorod is lehet, ha van benned egy olyan plusz ami a legtöbb lányban nincs:)
2010. márc. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) hát max egy évig nem lesz pasim de az eredmény majd kárpotol
2010. márc. 15. 13:46
 10/13 anonim ***** válasza:

2 éve van fogszabim nekem a nyáron veszik le..:D

És nincs bajom a pasikkal:D egyáltalán:D És most már a fogaim is szépek:D:D Az elején én is azt hittem, hogy nem fogok bejönni a pasiknak de ez nem igaz..:D Van akinek kifejezetten tetszik:D

2010. ápr. 7. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!