Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik a Nőnek is felajánlania,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik a Nőnek is felajánlania, hogy most ő fizet?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már kb. 7-8 alkalommal találkoztam/randiztam, ismerkedés/járás határán vagyunk, szex van, többször együtt aludtunk.


Az első néhány alkalomkor úgy gondolom a férfinak kell fizetnie, ez így helyes.

Azonban a lánnyal való találkozásaink alatt egyszer fordult elő, hogy ő fizetett ( mikor elmentem wc-re kifizette az italokat), de a többi alkalomkor egyszer sem tett semmilyen gesztust, hogy akkor beszállna a költségekbe. Ne értsetek félre, nem azt akarok, h fizessen, mert ha mondaná akkor is azt mondanám a legtöbb esetben, hogy én állom, de tőle még sosem volt semmilyen gesztus a fentit leszámítva. Emiatt (is) kezdek kiábrándulni belőle, mert szerintem igenis azért fel kellett volna ajánlania, hogy most fele-fele vagy akkor ő állja. Mit gondoltok erről? Legutóbb is találkoztunk, mondta,hogy ő most szeretne gyrost enni, mondom őké, és én természetesen kifizettem, de gondoltam,hogy mivel ő volt az ötletgazda, ő akarta legalább eszébe jut, hogy fele-fele vagy valami.

Nem a lóvé a gondom, nem értsetek félre, hanem azért ez csak elvárható lenne néha egy nőtől, mint gesztus, nem?


Köszi

23F, 22N


2015. szept. 29. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
21%
Most nem értem mit vársz egy r@banctól.
2015. szept. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Elvárható, és nem csak gesztus szinten, nyugodtan lehet felezni a számlát, sőt, állhatná néha ő az egészet. Pláne akkor, mikor ő az ötletgazda. Teljesen igazad van!
2015. szept. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 curáku ***** válasza:
82%

Értem mi a problémád, és igen illik. Én már ugyan együtt élek jó ideje a párommal, nem nagyon számolgatjuk a dolgokat, de összeköltözés előtt, amíg abszolút külön kasszán voltunk, addig mindig ez ment.

Akkor kaptam az alkalmon a fizetésre, mikor én találtam ki valamit. Pl. Mit szólnál egy mozihoz? (Oké.) Szuper, de ezt most én fizetem.


Szóval én még csak nem is úgy gondoltam, hogy fele-fele, hanem hogy azon alkalommal én fizetek. Mindig igyekeztem megtartani az arányokat, és fele-felében fizetni. Egyszer én egyszer ő. Aztán nem mindig hagyta, de a legtöbbször sikerült ezt kivitelezni.


Én is kiábrándítónak tartanám a helyedben.

2015. szept. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi, arra gondoltam, hogy még kétszer találkozom vele és ha nem lesz meg ez a gesztus a részéről, akkor ejtem.
2015. szept. 29. 18:32
 5/20 anonim ***** válasza:
Ha te eddig mindig meghívtad őt, akkor ez a minimum.
2015. szept. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
62%

hát, ez szerintem is gáz. mmint az sem mentség, hogy biztosan nincs pénze, mert konkrétan ő ajánlott fel pénzköltési lehetőséget..

voltam már olyan csóringer, hogy még egy gyrost sem engedhettem volna meg magamnak, akkor randin előre szóltam a srácnak, hogy ne pénzes programot csináljunk..


én egyébként a következő randin rákérdeznék, hogy neki mi a fizetésről a véleménye..mert ha amúgy minden passzol köztetek, és amúgy normális, akkor lehet, hogy csak rosszul szocializálódott. szóval adnék neki esélyt. ha megsértődik, amikor felhozod és nem elszégyelli magát/elgondolkozik a dolgon, akkor viszont egyértelmű lenne számomra, hogy felejtős a csaj.

2015. szept. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
konkrétan mit értesz az alatt, h mi a fizetésről a véleménye? a havi fizetésről, vagy arról, h ő nem fizet? :D mert az elég direkt megkérdezni
2015. szept. 29. 18:56
 8/20 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy fele-fele fizessetek.

Ha pozitívan reagál, semmi gond, ha negatívan, akkor a pénzedre hajt, úgyhogy menekülj tőle!

2015. szept. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

6os voltam, és Kérdező, ne értetlenkedj már :D


természetesen arra gondoltam, hogy megkérdezhetnéd tőle, hogy mit gondol, mindig alap-e, hogy a férfinak kell fizetnie. mert hogy picit furcsállod, hogy fel sem ajánlja soha. mert ugye nem a pénzt sajnálod, hanem a gesztus hiányzik. mindezt persze nem lecseszős bunkó, hanem normális hangnemben előadva.

2015. szept. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, sztem ha ezt meg kell említeni az már régen rossz...
2015. szept. 29. 19:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!