Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Belemenjek laza kapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemenjek laza kapcsolatba az ex pasimmal ha még kívánjuk egymást nagyon? 24l

Figyelt kérdés

4 hónapig voltunk együtt,s egyszer írt nincs ideje ereje suli/munka mellett komoly kapcsolatra.

1 hónapja szakítottunk mégis rámír facebookon 3 naponta.Az mondta szívesen tartana velem laza kapcsolatot.


2015. okt. 1. 20:24
 1/8 anonim ***** válasza:
50%

nincs kit dugnija...

tudja h téged megkaphat

én a büszkeségemet nem dobnám el miatta...

Az embernek arra nincs ideje amire és akire nem akar időt szakítani!

2015. okt. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Írd meg neki, hogy keressen inkább hivatásost!
2015. okt. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
én szeretem őt ,mindig rà gondolok. 3 naponta rámír..
2015. okt. 1. 20:34
 4/8 anonim ***** válasza:

A te életed, felnőtt lány vagy már, azt csinálsz, amit akarsz!


Ehhez nem kell a közönség véleményét és segítségét kérned! Vagy ennyire nem tudod, hogy mit csinálj? Nem tudsz a saját életedről egyedül dönteni?


Én eleve nem mennék bele laza kapcsolatba!

2015. okt. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

de ő csak úgy tekint rád mint egy pisztolytáskára ezt kellene megérteni...

Lehet le pontozol de ez a pali tudja h te oda vagy érte és oda dobod neki magad h megdugjon és majd csak akkor keres újra ha újra rajta lesz az üríthetnék...

addig meg 3-4 naponta ír 1-2 kedves gondolatot...

2015. okt. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3-4 naponta veri majd beléd, mert éppen addigra telik meg a patron...Ilyen egy igazi, mély érzésekkel teli kapcsolat. Sok boldogságot! (te szereted ez a lényeg)
2015. okt. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
bele kell menni. ne legyen semmilyen gát benned
2015. okt. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én nem mennék bele, viszont megmondanám neki, hogyha akar újra velem járni, előtte a lehetőség, mert én még szeretem, nem tudok mit tenni.

Viszont ez a laza dolog pont azért nem jó így, mert előtte komoly volt, és ez - akárhogy is nézed - mindenképp valaminek a feladása.

"Ahol egyszer sas voltál, ne menj vissza verébnek."

2015. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!