Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor az (utolsó) exedre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor az (utolsó) exedre gondolsz, milyen szó/szavak jutnak eszedbe róla?

Figyelt kérdés

2015. okt. 2. 15:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
hogy hogy johettem ossze egy olyan barommal mint o.. szo szerint utalom. kiaakadok ha meglatom. nm is koszonok neki.
2015. okt. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az utolsó exemet sajnálom, mert sokra vihetné, ha nem hagyná, hogy a környezete lehúzza, még mindig. Szóval a sajnálat. Pedig nagyon szerettem. Még úgy szakítottam, hogy szerettem, mert láttam, hogy nem megy semerre az élet így.


Az első exemre gondolni sem tudok, annyira utálom, szóval van különbség :)


Mindenesetre örülök, hogy mindkettő hosszútávú kapcsolatom már csak ex, és mára férjnél vagyok és boldog :)

2015. okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hal`istennek idoben eszhez tertem, es otthagytam azt az idiotat...ezek a szavak jutnak eszembe: kicsinyes, szarrago, ontelt, puhapocs...
2015. okt. 2. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 opened paradise ***** válasza:

Pont a héten keresett fel,úgyhogy ki vagyok égve ilyen téren...

Szinte semmi.

Változás...

2015. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Hülye f. asz
2015. okt. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Oops! ***** válasza:

Tündéri.

Jó volt, szép volt vége. :)

2015. okt. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerettem, szeretem és sajnálom, hogy telebeszélték a fejét a hülyeséggel és tudom, hogy nehéz volt neki és azt is tudom, hogy nem tette volna ha velem beszéli meg a dolgait nem a hülye haverjaival. Sajnálom, mert tudom, hogy annak amit most csinál nem nagyon tud jó vége lenni és valahogy érzem, hogy bármi is történjen már nem nagyon fog keresni még akkor sem ha tudja, hogy bármikor szeretettel várom. Szóval sajnálom és hiányzik a legutolsó ölelés, így egy lezáratlan ügy lesz bennem örökké, de szerintem örökké reménykedni is fogok, hogy valahogy majd újra keresztezi egymást az utunk. Lehet, hogy furcsán hangzik ez és sokan azt mondanák rá, hogy majd elfelejtem de tényleg kivételes lány és nagyon-nagyon szerettem. Utólag már tudom mit rontottam el és nem is olyan nagy dolog ez, de ő már nem adott esélyt, hogy visszacsináljam. Inkább a hülye haverok tanácsai. Szóval: sajnálom.
2015. okt. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kedves, okos és jó ember remek humorérzékkel, de sajnos rettenetesen lusta, semmit nem tesz a céljaiért, pedig tudom, hogy nem érzi jól magát a bőrében. 24/N
2015. okt. 2. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Naív, jóindulatú, kicsit erőszakos.
2015. okt. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
aranyhal. kívánhatsz 3at, csak elfelejti.
2015. okt. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!