Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyek! Mennyire zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! Mennyire zavar benneteket, ha magassarkú cipőben magasabbak vagytok pasitoknál? (Vagy a randizós férfinál)

Figyelt kérdés

#qfqfqf
2015. okt. 10. 21:36
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Az nem zavar. Ha lapostalpúban van köztünk több, mint 5 cm különbség a javamra, az zavar. 170 cm vagyok
2015. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem zavar, mert így is kicsi vagyok, a családom férfitagjai meg magasabbak legalább 20 centivel nálam (és a legmagasabb sarkú cipő, amiben járni tudok még, az 8cm magas sarkú). Szóval ha magassarkúban magasabb lennék egy pasinál, akkor ő a családom férfitagjainál kisebb lenne, ezt meg nem szeretném.
2015. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 B.Eni válasza:
27%
Szia Hát engem eléggé zavar ha megölelem nincs meg az a biztonság érzetem mert ugye egy férfi biztonságot kell nyújtson de ha valaki nagyon szereti a párját akkor elfogadja hogy magasabb. Rokonom is megházasodott egy nála jóval magasabb nővel és az esküvőn nagyon furcsa volt és szokatlan hogy magasabb a nő mint a férfi.
2015. okt. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak magassarkúban vagyok magasabb az nem gond. Viszont ha a nélkül is az már zavaró.
2015. okt. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavarna,bár tőlem nagyon könnyű magasabbnak lenni :)
2015. okt. 10. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Természetesen laposarkuban a hölgytől magasabb vagyok kb fél fejjel. Csak mikor felvesz valami magassarkú cipőt akkor picit magasabb nálam
2015. okt. 10. 22:26
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Magasabb vagyok a férjemnél magassarkúban, amúgy egymagasságúak vagyunk. Egyikünket sem zavarja.
2015. okt. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Engem borzasztóan zavar, mert egyébként sem vagyok épp alacsony. Volt párom mellett folyton kínosan éreztem magam, mert ő egyébként is alacsonyabb volt nálam majd' tíz centivel, próbáltam minél kevesebbet magas sarkút hordani. Pedig szeretem. :/

Jelenlegi párommal kb. egymagasak vagyunk, talán fél-egy centi van köztünk. Így már egy fokkal jobb, bár látom rajta, hogy őt is frusztrálja, ha felveszem a magassarkút, mindig elmondja, hogy legközelebb mezítláb jöhetek :D de hálistennek nem akkora a különbség, hogy nagyon zavaró legyen, így többnyire nem törődöm vele. :)

Viszont pont ezért nekem (kövezzetek meg) szempont egy férfinál, hogy azért nagyjából egy magasak legyünk legalább. Egy-két centi nem gáz, de ha van köztünk egy fejnyi különbség, az már mindkettőnknek kellemetlen.

25N

2015. okt. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7-es vagyok, eszembe jutott, mikor menyasszonyi ruhát voltam próbálni, nézegettük, mit kell rajta alakítgatni, néztük a hosszát is és a kölcsönzős hölgy megkérdezte, hogy milyen magas a vőlegény, magassarkúban leszek-e? Én abban a pillanatban egyszerűen nem is tudtam felfogni, mi köze lehet a kettőnek egymáshoz? :D Ennyire nem számít ez nálunk.
2015. okt. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!