Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írjak neki vagy inkább hagyjam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak neki vagy inkább hagyjam?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel 1 hete beszélgetek.

Nagyon jól elvoltunk, nekem tetszik és állítása szerint én is neki.

Eddig csak áradozott, hogy mennyire örül, hogy megtaláltuk egymást és milyen jó lesz ha találkozunk stb.

Legutoljára péntek délután írt, hogy majd beszélünk később, mert megy dolgozni. Azóta semmi életjel. :)

Lehet nem kéne zaklatnom? Vagy küldjek neki 1 sor üzit? :)



2015. okt. 11. 06:01
 1/3 anonim válasza:
Szerintem arra vár, hogy írj neki :)
2015. okt. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Írj neki, én fiúként tudom, hogy nagyon idegesítő, amikor egy lány mindig elvárja, hogy én írjak neki. Én nagyon nem szeretem ezeket a játszmákat, szabályokat. Mindig nagyon jól esett, ha ismerkedésnél néha a lány írt nekem, mert akkor éreztem, hogy komolyan érdeklem és képes is érte tenni valamit, nem tőlem várja, hogy összehozzam egyedül a kapcsolatot.
2015. okt. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az nem zaklatás,ha megkérdezed,mi a helyzet vele.Talán még jól is esik neki.Egyébként pedig szerintem jól sikerült a hétvégéje,haverok körében,ezért mellőzött egy kicsit.
2015. okt. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!