Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, titeket zavar, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, titeket zavar, ha a párotok döntéseit a rokonok vagy haverok befolyásolják? Hogyan cselekszetek ilyen esetekben?

Figyelt kérdés

2015. okt. 11. 11:01
 1/3 anonim ***** válasza:
60%

halottál már az anyós nevű elemi csapásról? Sosem lehetsz jó az anyósnak, ha amolyan átlagos-annálpicitjobb vagy - anyósnak csak a tökély az elfogadható... Anyós mindig sértegetni fog a hátad mögött és genyózni ha ott vagy.


Ezért kell árva nőt elvenni, akinek 0 rokona van. Nem lesz ott vele egy halom rokon tégd lejáratni meg fikázni...

2015. okt. 11. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire és milyen döntésekről van szó. Ha apróságokban is kikéri mások véleményét, akkor elgondolkodnék... Utálom, ha valaki azzal érvel, hogy Xy azt mondta, hogy... meg Yz is azt mondta hogy..., ezért így döntöttem. Főleg ha mondjuk a párkapcsolatunkról van szó. Ebben marhára nem érdekel ki mit gondol vagy mond, ugyanis csak ránk tartozik. Véleményeket meg lehet hallgatni, de ne dörgöljük már állandóan a másik orra alá és pláne ne ezzel támasszunk alá egy érvelést!


Nagyobb döntésekben én azt gondolom teljesen természetes, ha kikéri az ember a szerettei véleményét, én is ki szoktam és ezzel nincs is semmi gond.

2015. okt. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenki kér véleményt másoktól, valahogy minden embernek szüksége van, hogy akit magához közel érez és fontos neki a véleménye azzal megbeszélje a dolgait. Most lehet ez apróság is és akár nagyobb dolog is. Ezt valahogy észre se vesszük igazán, szerintem annyira spontán és nem is igazán tudatos. Ha pl. venni akarok egy lakást, akkor természetesen a férjemmel is megbeszélem de aztán anyukámmal is, a legjobb barátnőmmel is és ha nem egyezik a véleményem a férjemmel már ugy alapból sem, akkor befolyásolnak a többiek. De szerintem mindenki igy van ezzel.
2015. okt. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!