Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy foglalkozzak mással?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy foglalkozzak mással?

Figyelt kérdés
Annyi fájdalmat, elutasítást, megaláztatást kaptam a nőktől, akikkel pedig mégis összejöttem, még sokkal rosszabbakat tettek velem, kihasználtak, megcsaltak, tönkretettek érzelmileg. Egy senkinek érzem magam. Mindig azt a tanácsot hallom, hogy más dolgokkal kéne foglalkoznom, túlságosan görcsölök ezen. Na ezt olyan emberek mondják, akiknek nincs is erre a dologra nagyon igénye. Ők könnyen beszélne, de én nem tudok mással foglalkozni, ha egyszerűen ez foglalkoztat, ez érdekel. Tudtok valamit tanácsolni (valami értelmesebbet a fentinél)?

#görcsölés #mással foglalkozni
2015. okt. 11. 12:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Foglalkozz massal :)
2015. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én értékelem az igyekezetedet, hogy megválaszold a kérdésemet, de akkor lehet, hogy nem fogalmaztam elég egyértelműen: hogyan csináljam? Mert amikor mással foglalkozok, nem tudok egyszerűen arra másik dologra figyelni, mert mindig ez jár az eszemben.

Ha viszont most trollkodsz, annak nem örülök. Bár a százalékodból azt gyanítom, hogy nem. :)

2015. okt. 12. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!