Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit reagáltattok volna erre?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit reagáltattok volna erre? Vélemény?

Figyelt kérdés

N:Ha gazdag lennék, vásárolnál nekem kocsit ugye?

F:Nem. Miért vennék én neked kocsit?

N:Jó akkor ne(hiszti) pedig azt mondtad, hogy a feleségednek venné hasonló dolgokat. Akkor ott is hagynálak.

F:Oké most is mehetsz, sőt ha gazdag lennék, 9-10 nő venne körül, szóval nincs miről beszélnünk.

N:Ha én gazdag lennék, szóba sem állnák veled...



2015. okt. 11. 12:10
 1/4 A kérdező kommentje:
N:Ha gazdag lennél*
2015. okt. 11. 12:11
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez micsoda, 10 évesek papás-mamást játszanak, vagy szellemi fogyatékos felnőttektől hallottad ezt a beszélgetést?
2015. okt. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Megkérdeztem volna, what? :D

Ha gazdag lennél, miért én vennék neked kocsit?

Persze a gazdagnak még több kell, sajnálja a pénzét.

2015. okt. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ha ilyen gondolkodása van egy egyénnek, kiosztanám aztán rohadtul nem beszélgetnék vele többet. :D
2015. okt. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!