Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy visszahúzódó, kevésbé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy visszahúzódó, kevésbé öntudatos lányhoz milyen pár illik inkább?

Figyelt kérdés

Működhet a dolog egy szintén visszahúzódóbb, de nagyon céltudatos fiúval, aki úgymond irányítaná, terelgetné, bátorítaná a helyes úton, vagy inkább egy extrovertált pár való hozzá, akihez "fel kell nőni"?


Jótékony hatással lenne rá ha a párja "erős kezű", vagy inkább neki kell egyedül kibontakoznia és elérnie a minél magasabb fokú céltudatosságot?



2015. okt. 18. 02:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ne gondolkozz ilyen hülyeségekben. Nem ezen múlik.
2015. okt. 18. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 _Harry Potter_ ***** válasza:
69%

Semmilyen, azok általában maguknak valók. Tapasztalatból mondom, több ilyennel is volt már dolgom.


Ráadásul eléggé külső-centrikusak, megnyílni általában csak azoknak szoktak, akik bejönnek neki. Amúgy egy olyan ismeretlennek, aki amúgy normális, de nem tetszik nekik, esélyt sem adnak, hanem lekoptatják valami ócska szöveggel.

2015. okt. 18. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
#2: Mesélj, milyen problémák merültek fel és felpontozlak ;).
2015. okt. 18. 02:15
 4/12 _Harry Potter_ ***** válasza:

Több tapasztalatom is van ezekkel a lányokkal. Hát megosztom veled:


Először is, ne hidd el a látszatot. Ezek a lányok először is rendkívül maguknak valóak, másrészt képtelenek alkalmazkodni az emberekhez, vagyis önzőek. Ők azt várják, hogy fogadd el őket olyannak, amilyenek. Ezzel még nincs is probléma, de amikor arról van szó, hogy fogadd el azt is, ami nem tetszik neked, az már zavaró. Ismerkedésnél nem fogják magukat megerőltetni, hogy bejöjjenek neked, arról ne is álmodj.


Ezek a lányok továbbá eléggé külső centrikusak. Ne is álmodj arról, hogy adnak egy esélyt, ha amúgy egy szimpatikus ismeretlen vagy, de nem jössz be nekik. Csak azt engedik magukhoz közel, aki külsőre az ideálljuk, tisztelet persze a kivételnek.


A fő kérdésre válaszolva azonban, milyen pár illik hozzájuk:


- Olyan, aki bejön nekik külsőre, és sokat tud nekik tűrni.

2015. okt. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 _Harry Potter_ ***** válasza:

Jaj bocsi xD Azért írtam meg még egyszer a válaszomat, mert az elsőt azt hittem nem küldte el.


De nem baj, mert így egy bővített választ kaptál, amit jobban átgondoltam és rekonstruáltam az emlékeim alapján. :D

2015. okt. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Ilyen

[link]

2015. okt. 18. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek Harry Potterrel. Valójában borzalmas személyiséggel rendelkeznek azok a nők (is), akik visszahúzódóak, bátortalanok, gyámoltalanok. És azt is megmondom őszintén, halvány lila gőzöm sincs, hogy belsőre milyen férfi illene hozzájuk, ugyanis két dudás nem fér meg egy csárdában alapon egy nyámnyila sráccal sem tudnának zöld ágra vergődni, de egy fölényeskedő, erőszakosabb férfitípust sem tudnának hosszútávon elviselni. Ha most hirtelen megszámolnám, talán a két mancsom is kevés lenne ahhoz, mennyi ilyen, 25 év fölötti nőismerősöm van, akiknek kivétel nélkül eszük ágába sem jut hétköznapi átlagos srácokkal ismerkedni, kizárólag a külsőre nagyon top férfiakra csorgatják a nyálukat, róluk álmodoznak, és képtelenek elvonatkoztatni ettől az ideáltól. Ja és betegesen féltékeny típusok.
2015. okt. 18. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
59%
Olyan pár, aki elindítja azon az úton, hogy megnyíljon, ez igényel némi határozottságot, de nem annyit, hogy teljesen elnyomja, mivel egy ilyen ember nem fogja magának "kikövetelni", hogy az ő dolgai is számítsanak.
2015. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen maradjon magának szerintem.
2015. okt. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves Harry Potter! Nagyon jót mulattam a válaszodon,hisz te még el is hiszed h mind az,amit leírtál,igaz,holott semmit nem tudsz a nőkről,úgy hogy,ha egy visszahúzódó lány lekoptat,az biza nem a külsőd miatt lesz!báybáy
2015. okt. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!