Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok miért nem értékelitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok miért nem értékelitek a nőket? (bővebb lent)

Figyelt kérdés

Nemrég szakított velem a pasim. Azt mondta nem vagyok elég jó neki, s nem vagyok olyan mint a mai lányok, nők.

Persze, hogy nem vagyok olyan nem hisztizek, nem rinyálok, nem duzzogok mindenért. Nem kenek magamra 1 kg sminket naponta. Szerencsére tiszta arcbőröm van, s akkor elegendő egy kis szemhéjtus a szememre egy kis pirosító és meg is van a napi sminkem. Szaladok minden nap, hogy levezessem az aznapi feszültséget. Emellett pedig magamnak itthon tornászok, hogy formásabb legyek. Nincs semmi mű rajtam. Sütni-főzni tudok, s nagyon is szeretek. Takarítani is szeretek, s azért nálam alap, hogy a ház ne maradjon szanaszét. De a volt párom ezt mind lesz*rta. S azt mondta, nem vagyok olyan mint a többi lány.

Nem vagyok csodaszép, de csúnya sem. Természetes vagyok. De ez nem jó? Miért nem tudják egyesek értékelni, hogy vannak még olyan lányok, akik nem kényes plázacicák, akik még egy rántottát sem képesek megsütni?

A volt párom szerint csak az ágyban voltam jó. hát köszönöm.

Vannak még olyan srácok, akik értékelik, hogy vannak olyan normális, és természetes lányok is, vagy erről le is mondhatok?

20N



2015. okt. 18. 23:55
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
79%
Te választottad ezt a parasztot.
2015. okt. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
45%
tipikus nő 1 pasi nem értékelt akkor rá huzzod az összes többire :D:D
2015. okt. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
jó jó nyugi van kisasszony :D nem mindenki ilyen, kifogtál egy szart, hát ez van :D
2015. okt. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
az elején nem volt ilyen..
2015. okt. 19. 00:00
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Vannak,csak épp egy selejteset fogtál ki,aki nem volt hozzád illő.
2015. okt. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
58%
Viszont ezt olvasva amolyan kis komplexusos sárkány érzeted van...
2015. okt. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

kedves utolsó, nincs :)

csak egyszerűen nem értem. sokan kérdezik, hogy hol vannak az igazi lányok, nők? s ha van, akkor azt nem becsülik, remélem még vannak kivételek :)

2015. okt. 19. 00:09
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Nőben is, férfiben is van hulladék. Ha ilyet választottál, ne általánosíts. Az a te felelősséged, hogy milyet választasz.

20/L

2015. okt. 19. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
90%

#7


Viszont az biztos, hogy kicsit túlértékled magad. A kérdésben kb. a saját dicshimnuszod kell végigolvasni.

2015. okt. 19. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
62%
Csakis a te hibád, kedves kérdező, te választottad ezt a bunkót. Az elején nem volt olyan? A nagy pacipéniszt nem volt, csak éppen megjátszotta magát te meg szépen megetted. Pár hónapja hallgattam, hogy egy csávó hogy fűzi az aktuális prédát, annyira gusztustalan hazug műdumát lenyomott, hogy férfiként hánynom kellett tőle... az a probléma, hogyha a srác jól néz ki, akkor bármit mond, nektek az szentírás, ha pedig kicsit is átlagos, akkor beledögölhet, akkor sem kap tőletek még esélyt sem, lehet bármilyen rendes.
2015. okt. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!