Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » össze vagyok zavarodva. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

össze vagyok zavarodva. Mit tegyek? Párkapcsolatban vagyok majdnem egy éve. Most akarunk összeköltözni.

Figyelt kérdés
Régóta nem voltam bulizni se szórakozni. Nem rég találkoztam egy volt osztálytársammal és elmentünk bulizni és rájöttem hogy nagyon hiányzik. A páromat nagyon szeretem az egész életemet el tudnám vele képzelni. Vele sajnos nem tudok menni mert messze dolgozik van hogy több hetet is elvan ha haza ér meg fáradt és csak velem akar lenni kettesben. Egyedül nem szívesen enged el sehova. Ugy érzem fiatal vagyok ahhoz hogy annyiból álljon az életem hogy Melo főzés mosás takarítás. Nem tudom mit tegyek :(. 20l
2015. okt. 20. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
A kutyát nem szokták "elengedni". Szabad ember vagy, oda mész, ahova akarsz! Tartozol bizonyos önuralommal, de ennyi! És igen, nem csak fiatal vagy, de idősebb korodban sem vagy köteles háztartást vezetni egy több hetente hazajáró pasinak! Elvárhatsz és várj is el többet az élettől! Pontosan tudod, hogy mit tegyél, csak nehéz kimondani! N32
2015. okt. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%

Teljesen igazad van! Én is kihagytam a bulis kólorszakom egy pasi miatt, akivel ma már nem vagyok együtt. 4évet pazaroltam el.

Most vagy fiatal...bánni fogod ha kihagyod. 1életed van 1fiatal korod! Én 25 vagyok, de bánom hogy nem buliztam amikor még tudtam vna.


A párodnak mond meg hogy vagy elmegy veled bulizni vagy belenyugszik hogy nélküle mész. Ő azt csinál az életével amit akar, a tiedet ne vegye el.

Választhat!

2015. okt. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Nem tudom ki hogy van vele, de én sosem tudtam és tudnék elképzelni olyan kapcsolatot, amiben hetekig nem látjuk egymást a partnerrel, ha csak nem halálosan szeretem, hogy ezt el tudjam viselni akár hosszabb távon is. Szerintem 20 évesen még élned kéne, bulizni, barátkozni, nevetgélni sokat, nem keseregni. Szóval talán szakítanod kéne a partnereddel.
2015. okt. 20. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
54%

Összeköltözni? Mármint, hogy hetek után hozzád menjen haza, te meg tartsd addig rendben a lakást, ülj otthon és ne csinálj semmit? Ingyen bejárónő, ágyas, és egyebek, aki alázatosan várja haza urát és parancsolóját?

Ma már egyetlen nőnek sem maradt önbecsülése?

Szánalom.

2015. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom a válaszokat
2015. okt. 20. 15:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!