Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Együtt élő párok! Ti mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt élő párok! Ti mennyi időt töltötök együtt munkaidőn kívül; és mennyi az amit, külön-külön magatokra és hobbitokra fordítgattok?

Figyelt kérdés

Sport, eltérő hobbik, relaxálás, ... .


Életkorotok és házassági évek számának megadását megköszönném.


2015. okt. 20. 16:06
 1/2 anonim ***** válasza:

30N és 38F, 5 éve együtt, nem vagyunk házasok.

Nekem van heti 5 edzés, szóval elég későn szoktam hazaérni, de utána már csak a párommal törődöm. Úgy napi 4-5 órát tudunk aktívan együtt lenni, plusz ugye az alvás. Hétvégén szerencsére többet, akkor általában az egész napot együtt töltjük. Időnként adódik külön program ilyenkor, amiket igyekszünk összehangolni, tehát hogy egyszerre legyen nekem csajos délután meg neki haverokkal találkozás.

2015. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Mi két éve együtt, de nem házasok. Én heti kétszer edzek máshol kétszer otthon, ő háromszor máshol. Heti kétszer jár külön munkát végezni, és néha dolgozik otthonról is. Neki ez a hobbija is. Én heti 2x változó napokon versenyzek egy online csapattal (játék), úgyhogy előre meg szoktuk beszélni hét elején mely napokon legyen közös program. Ez heti 2 általában és esténként gyakran nézünk együtt valami sorozatot vagy szex.

25L 30F

2015. okt. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!