Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális, ha 21évesen, egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha 21évesen, egy 41éves nő fogott meg, a személyiségével, és nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Kedves, törődő, kicsit anyáskodó, tiszta szívű, vicces.
2015. okt. 20. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Anyakomplexus, van ilyen. :D
2015. okt. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint szívesen d..gnál az "anyáddal", ugye?


De azt is szokták mondani, hogy szerelemben nincs határ.


Most neked akkor egy pótanyuci kell, vagy egy pár?

2015. okt. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sajnos manapság az.....
2015. okt. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kapcsolatot, de sajnos korban közelebb álló lányoknál nem ezt tapasztalom. Azaz, szinte levegőnek néznek, meg akikkel régebben találkozgattam, kicsit nyomasztva éreztem a társaságukban magam. Vele meg elég oldott volt a hangulat, már az elején, szinte úgy beszélgetünk, mintha már évek óta ismernénk egymást. :D
2015. okt. 20. 17:12
 5/9 A kérdező kommentje:
*pár
2015. okt. 20. 17:12
 6/9 anonim ***** válasza:
10 év és vidáman tisztogathatod a műfogsorát :)
2015. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a komolytalan hozzászólásokkal!

Nem feleségűl akarod venni!

Az hogy most egy kis dédelgetésre, kedveskedésre van szükséged, az egyáltalán nem probléma. Gondolom sokkal felszabadultabban tudsz vele beszélgetni, Ő nem nevet ki mint talán a korodbeli lányok,nincs megfelelési kényszered.,izgalmas is lehet számodra és talán számára is ez a helyzet.Habár nem biztos hogy Ő ugyan úgy gondol rád, mint te rá! Ezt valahogy ki kéne derítened.Én is szívesen beszélgetek a fiam barátaival, kedves is vagyok velük, meg is etetem őket ha éhesek, tehát gondoskodó vagyok, de ennyi. Nincs semmi hátsó gondolat mögötte, és nem is értik félre a figyelmességemet.

2015. okt. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Miért ne lenne normális?

Abszolút megértem, annak ellenére, hogy korodbeli lány vagyok, és így tulajdonképpen magam ellen (is) beszélek.

A generációnk többsége szörnyen felszínes és egoista, és téged ez nem vonz, nincs ebben semmi szégyellnivaló!

2015. okt. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Normális, abszolút megértelek, én is ilyen korú srác vagyok és az idősebb nők vonzanam a már fentebb említett ok miatt.
2015. okt. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!