Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mi az ami nem ajándék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mi az ami nem ajándék kategória? Én most kellemetlenül érzem magam, a bevásárló listáról választott.

Figyelt kérdés

Pár hete járok fogászati kezelésre, így le kell cserélnem az elektromos fogkefém fejét, más fajta is kell most. Felírtam a bevásárló listámra, mert akciósan akarom megvenni. Volt "kívánságlistám" amin olyasmiket gyűjtöttem össze, amire tényleg vágyok, örülnék neki. Ezt direkt megmutattam a barátomnak, mert megkérdezte, mit szeretnék.

A hétvégén volt a születésnapom és a barátom (együtt élünk fél éve, 2éve vagyunk együtt) "meglepett vele" és nem volt túl őszinte a mosolyom, mert ez olyasmi (szerintem) ami nem túl ajándék kategória. Összefutottunk a barátokkal, akik megkérdezték, mit kaptam és hát elég kellemetlen volt kimondani is hogy : elektromos fogkefe pótfejet.

Ő tőlem mindig olyasmit kapott, amire tényleg vágyott pl. csináltattam pulcsit azzal a mintával, amit kitalált, megcsináltattam a kocsi sötétítését (kifizettem, leszerveztem), mozijegyet premierre stb. aminek tényleg örült, akarta.

Most senki ne az értékre gondoljon, mert nem olcsó annyira ez se (4ezer) de nem tudom, kellemetlenül érzem magam. Látja, hogy valami nem kerek, de félek szólni. Szerintetek??


2015. okt. 20. 17:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Két lehetőség van: zsugori vagy hülye.

Értelmes pasi nem vásárol ilyen ajándékot - már ha ez annak számít - a barátnőjének.

2015. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
15%
Bakker, összekeverte szegény a listákat. Most azért ki ne akadj már ezen. Hova bújt a humorérzéked, komolyan??? :D Én besírtam volna a röhögéstől.
2015. okt. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Tehát 2 éve vagytok együtt, és listákról vesztek egymásnak ajándékot, mert annyira nem ismeritek egymást, hogy megbeszéljétek, mire vágyik a másik, figyeljetek egymásra, és meglepjétek egymást. Aztán, ha mellényúl 2 év után sem vagytok annyira közel egymáshoz, hogy megmond neki, hogy ez nem jött be. Fő az őszinteség... nem semmi!


Amúgy én első születésnapomra villanykörtét és konzervnyitót kaptam, mert ahol laktam, pont nem volt és mikor együtt voltunk, látta, hogy mi hiányzik. Tudod mit? Örültem neki, mert azért hozta, hogy megkönnyítse az életem. Többet ér egy nyakláncnál! Mert amikor otthon leült és végiggondolta, mire lenne szükségem hétfőn-kedden-szerdán, a valódi életben, akkor TUDTA mi az. Én ezt nagyon értékeltem. Nem az árát, nem azt, hogy valóra vált egy álmom, hanem azt, hogy figyelt, hogy fejből tudta, mi hiányzik a mindennapi kényelmemhez. A fogkefe pont ez a kategória. CSak az a kár, hogy ezt is a te listádról szedte, mert nincs egy önálló gondolatotok. Legközelebb írd ki az ajtóra, mit kérsz, és aztán lepődj meg!

2015. okt. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
43%

Bizonyára szomorú vagy, hogy nem a kivánságlistán szereplő aranykarkötő, bazi drága ruhák, Tom Jones egy esti fellépésre hlyett csak ezt kapad ami 4 ezer volt ráadásul. Boo-hoo-hoo! :(


Ez olyan szomorúúúúúúúúúúúúúú [link]

2015. okt. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
24%
szerintem figyelmes és jó, hogy nem költ hülyeségekre. Eddig mit szokott venni, hogy ilyen meglepő volt??
2015. okt. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Azért azt néztétek mit kapott a csávó?? Nem két filléres dolgokat basszus!! Sötétítés KB 30EZER alsóhahnon! pulcsi 10 körül megy (tudom most csináltattam) és

Megérdemelte volna hogy választ a listáról... Mi volt azon?? Szerintem az nem rossz nálunk is így megy mert én is kérek mindig a páromtól mert elfelejtem időközbe pontosan mire gondolt nem azért mert nem figyelek rá de a meló leterhel és ezerfelé van az agyam...

2015. okt. 20. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Én se lennék lenyűgözve.

Tavaly karácsonyra egy karkötőt kaptam, mielőtt bezártak volna a boltok rohangáltunk, hogy mit szeretnék, kiválasztottam egy egyszerű holdkő karkötőt. A boltból kilépve megkérdezte, hogy kérem-e most, mivel nemet mondtam, mikor megkaptam kiegészítette egy illatgyertyával. :D Az az igazság hogy már csak nevetek ezen. Rég feladtam, hogy meglepetést kapjak, ha szeretnék valamit, akkor bemegyek vele, és határozottan rábökök, hogy AZT.

Neked is ezt ajánlom, találd meg a mindennapjaitokban az örömöt, de a meglepiket felejtsd el, előfordul, hogy valakinek nincs érzéke hozzá.

2015. okt. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én megértem a kérdezőt. Az exemmel ugyan ez volt, nyomozgattam mit szeretne, költöttem rá ő meg mindig épp hogy megdobott valamivel de volt hogy fel se köszöntött :D
2015. okt. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
A meló leterhel? Ezért mint egy receptről, veszel valamit a párodnak, és nesze örülj, mert legalább elég drága volt? Meghitt kapcsolatok ezek, Édes Istenem!
2015. okt. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
nem kívánságlista kell egyébként, hanem ájuldozni egy tetsző táska előtt, hogy ez milyen szép, jajj,a ztán szomorúan visszatenni
2015. okt. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!