Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg én lennék a "gáz"? 22F

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én lennék a "gáz"? 22F

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy lánnyal (19) és randiztunk meg már majdnem összejöttünk. De ő közölte füvezik, és hogy ezen nem tud és nem akar változtatni! Én meg szépen közöltem hogy akkor nem leszünk kapcsolatban. Erre közölte: "gáz vagyok!" és ott hagyott.

Bennem a hiba? Az baj ha nem egy olyannal akarok együtt lenni aki drogfüggő? És valószínű a pénze nagy része erre megy el. Így nem lehetne alapozni az életbe semmire...



2015. okt. 20. 19:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Az ő értékrendje szerint az vagy, de ezzel ne törődj. Egyetlen pozitívuma a csajnak, hogy elmondta a szitut. Legyen ezek után olyannal, aki partner ebben az életstílusban.
2015. okt. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
9%
Azert vagy gaz max mert nem huztad meg, utana dobtad volna a francba, az ilyen csajok csak csapolasra jok
2015. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1. A második válaszoló sem írt hülyeséget.


2. Én is nagy drogellenes voltam, de az utóbbi években jöttem rá hogy ez mennyire álszent és hülyeség. Mondjak a fűnél durvább drogot? Alkohol. Én sem drogoztam még soha, de rengeteget olvastam arról az utóbbi időben, hogy a fűnél vannak ezerszer ártalmasabb és társadalmilag sajnos elfogadottabb dolgok.


Azt pedig nem írtad egyáltalán hogy mennyit füvezik. Heti egyszer? Napi háromszor? Erre költi mindenét? Erre költi havi néhány ezret?

Te hogy állsz a függőséget okozó dolgokkal? (kávé, drog, alkohol, számítógép, okostelefon, cigi, egészségtelen étkezés, stb.)


Bizony mélyebbre áshattál volna ezekben a dolgokban, mielőtt fél perccel azután hogy elmondta neked, elküldted őt anélkül, hogy jobban megtudtál volna erről bármit.

2015. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hat le kell pontozni a valaszomat, mert ide csak becsuletes, huseges es hibatlan emberek jarnak. Ha neha elsziv egyet, azzal tenyleg mi a baj, ha pedig mar elszivta az agyat, akkor legalabb annyi oromot adni kell neki, h megdugod.
2015. okt. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!