Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Történt már veletek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Történt már veletek olyan, hogy ebben az igencsak furcsa kategóriában felismertétek saját magatokat egy kérdés alapján?

Figyelt kérdés
Mi történt utána? Volt hatása, hogy tudtál esetleg arról amit rólatok akartak megtudni?
2015. okt. 20. 21:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsi a világ, de nem ennyire
2015. okt. 20. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Magamról nem, de egy családtagomról igen.

Az anyósa írt ki kérdést, már az első mondatról tudtam, hogy megjelent itt az a büdös banya anyósa, ahogy olvastam a válaszokat egyre inkább kirajzolódott, hogy tényleg ő az... öröm, hogy nem adott neki senki se igazat :D

2015. okt. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Annyira direkt kérdést még nem láttam. :-)
2015. okt. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt. Örültem, hogy mások is vannak úgy, mint én.
2015. okt. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt.

Neked Kedves Kérdező?

2015. okt. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4.) "Volt hatása, hogy tudtál esetleg arról amit rólatok akartak megtudni?" - Ez nem azt jelenti, hogy mások is vannak úgy, mint te, hanem hogy konkrétan tényleg te vagy a kérdés tárgya. :-)
2015. okt. 21. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Missi_Key ***** válasza:
igen..kiderült hogy egy rég elfeledett accountom volt :D
2015. okt. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!