Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki nem kívánja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szesze kérdése:

Ha valaki nem kívánja a szexet, ez mire utalhat? Ez baj?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, szűz. Volt néhány kapcsolatom, amiknek azért lett vége mert nem akartam lefeküdni a pasimmal. Vannak még ilyenek rajtam kívül?
2010. márc. 17. 12:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
medvedisznóember vagy.
2010. márc. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
52%

Szia.

Persze, hogy vannak ilyen csajok rajtad kívül is, csak a legtöbb srác azokat a csajokat kedveli amelyeket mihamarabb megkap!

De hidd el, hogy ha odakerül a sor, hogy házasodjanak, legtöbbjük mindennél jobban szeretne egy olyan lányt elvenni aki még nem adta oda magát senkinek!:))))

Szóval ne aggódj!:)

2010. márc. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
13:01----->>>nálad még divat a "csakházasságutániszex"???
2010. márc. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a második választ.


Tulajdonképpen csak attól vagyok megrémülve, hogy 18 évesen, nem kívánom a szexet, míg mások sokkal fiatalabban, már javában szexuális életet élnek.

2010. márc. 17. 13:10
 5/34 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkül kérdezem: meddig tartogatod a szüzességed? Csak azért, mert manapság már kevés ember vár a házasságig ezzel. Nem azt mondom, hogy legyél ribi. Ha nem akarsz, nem szexelsz....csak számomra furcsa, hogy valaki nem kívánja a szexet.
2010. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
Hát én is 18 vagyok és lány, és hasonlóan érzek :D Egyszerűen nem érzem azt, hogy nekem ez kell... de majd. későn érők vagyunk:D
2010. márc. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten tartogatom, szóval nincs ez bennem hogy házasságig vagy ilyesmi, csak egyszerűen nem érzek késztetést rá. ha például, valamelyik pasim közeledett, hozzám eléggé meg voltam ijedve.


Igaz, hogy még nem voltak úgy igazán szerelmes, szóval nem tudom.

2010. márc. 17. 13:13
 8/34 anonim ***** válasza:

Nem kizárt, hogy tényleg csak egyszerűen későn érő típus vagy. Az a baj, hogy manapság a fiúk nem várnak éveket az ilyen dolgokra. A szex fontos dolog egy párkapcsolatban.

Tehát arra készülj fel, hogy ebből ezután is lesznek konfliktusaid.

2010. márc. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

19 éves vagyok, lány. Sosem gondoltam azt, hogy minél hamarabb lefeküdjek valakivel, azért, hogy meglegyen. Majdnem betöltöttem a 19-et amikor megtörtént. Nekem sokat jelentettek azok a szavak amiket a kedves ismerőseim mondtak. Több 18-20 éves értelmes sráccal is beszélgettem ez időtájt. Ők mondták azt, hogy büszke lehetek magamra, hogy nem adtam oda magam mindenféle jött-mentnek csakhogy már ne legyek szűz. És ekkor tényleg érezni kezdtem a büszkeséget. Jó érzéssel töltött el, hogy a rendes férfiak becsülik a normális lányokat. Ne aggód! Majd eljön az ideje ennek is.

Legyél büszke magadra Te is! :)

2010. márc. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
Talán túl erkölcsös lennél?Az nem nagy baj!Majd egyszer nem tudsz ellenállni;ez akár jelzés is lehet az igazira!
2010. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!