Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elmenni szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elmenni szex közben? A pasim mindent megprobált de én még sosem éreztem azt a bizonyos csucsot

Figyelt kérdés
még csak jonak se volt még jo 23 évesen
2010. márc. 17. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
vagyunk így egy páran...
2010. márc. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kényeztessen orálisan sokáig.
2010. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Magadnak össze tudod hozni? Mert ha igen, akkor nem tudsz közben ellazulni. Én az elsö pasimmal 2 évig voltam együtt ugy, hogy egyszer sem volt orgazmusom. A jelenlegi párommal fel év "intenziv edzés" utan sikerült. Először csak amikor en voltam felül, most meg már (3 éve) ott tartok, hogy alul is megy. Gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás. :)
2010. márc. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
igen egyedül megy de mit csinálok rosszul 5 éve megx ez már igx komolyan mondom mindig szex után a sirás kerülget
2010. márc. 17. 16:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Teljesen áterzem a gondod. Mondom, nekem is ez volt. A mostani párommal leültünk, megbeszéltük, hogy nekem van ilyen "bajom", azután par honapig nagyon nagyon igyekeztünk, és sikerült.Nekem talán az zavart be, hogy 1. nem nagyon szerettem magam meztelenül. Itt ott volt egy kis felesleg, es nem ereztem magam kivanatosnak. Sikerült leadni pár kilót,ez mar kicsit segitett. 2. görcsösen akartam az orgazmust. Ma sem megy még egyik percről a másikra, de mar van. :) Drukkolok neked!
2010. márc. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
hu ezt a kerdest vartam, sajna nekem is ilyen problemam van. a paromnak nem mondtam el, en probalok segiteni magamon.de nem tudom hogyan, nekem nincs sok sulyfeleslegem , max.2 kg de nem tetszem magamnak mezitelenul:(.mar szinte kezdek belenyugodnni, hogy nem is fog sikerulni, ugyis hallottam van olyan lany is aki nem megy el a sextol csak ha a csiklojaval jatszik.
2010. márc. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!