Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes vagyok, mit tegyek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, mit tegyek, hogy elfelejtsem?

Figyelt kérdés

Két éve... Tavaly azért nem léptem, mert még áá gólya vagyok így is úgyis elutasítana.. Most meg már azért nem lépek, mert már észre se vesz!

Tovább akarok lépni rajta, de persze a szívem nem engedi...

Mit csináljak??

Bírom a kritikát, de azért választ is adjatok! Köszi


2010. márc. 17. 15:45
 1/9 anonim ***** válasza:
Általában az egyik felejteti a másikat!
2010. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy próba nem árt senkinek sem ...
2010. márc. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem tudsz mit tenni,a szerelem majd idővel fakul!
2010. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha úgy elég jól elakarod felejteni akkor csak egy másik emberrel tudod..:S(nem tudom lány vagy vagy fiú:D)

Bármit mondanak ha megkeres utána vagy valami emlékeztet rá,megint minden keződik előről..:)

Szerintem tényleg csak egy másik emberrel tudod..

2010. márc. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Van benne valami, de annyira nem vonz másik férfi.. Nekem ő a nap, az este, az alvás, az életem. (most)

Lehetetlen próbálkozás. Azért nem vesz észre, mert az én jó akaróimmal van a legjobb barátságba, amikor ugyan úgy kibeszélik és kétszínűek vele, mint anno velem voltak! Bármennyire is bejöhetnék neki, a haverok fontosabbak és ők rögtön tudnák a módját annak, hogy megutáljon! És én az életbe velük még egyszer konfliktusba kerülni nem fogok!

Akkor az idő majd segít.. 2 év múlva úgyse látom soha többé.. :(

De kell lennie valami megoldásnak.

2010. márc. 17. 16:37
 6/9 A kérdező kommentje:
amúgy lány vagyok
2010. márc. 17. 16:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Probáld meg nincs veszteni valód szerintem lehet hogy ha nemet is mond könnyebb lesz elfelejteni mert nem lesz a kiváncsiság hogy igent mondott volna-e...::::D
2010. márc. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én is ilyen helyzetben vagyok..csak az a baj,hogy én minden nap beszélek vele és állandóan néz..:(:(és így nem megy..nemtudok felejteni egyik napról a másikra..sajnos..:\
2010. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Baszus a szívem szakad meg az ilyeneken... :(

Én szitum is hasonló csak csöppet gázocska... :S sajnos

Nagyon de nagyon szeretek valakit már egy jó ideje de közbe tudom hogy Ő sose lehet az enyém...s nekem sajnos ez nem sikerül...(lehet mert gyöksi vagyok azért) de összejövök mással de akkor se tudom azt a másikat elfelejteni...:S

Nagyon rossz ez... :(

2010. márc. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!