Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Adott a szitu, ki mit tenne?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adott a szitu, ki mit tenne? Én totál ledöbbentem.

Figyelt kérdés

A suliba a fiú és a lány mosdó egymással szemben van.Vártuk szünetbe,hogy bejussunk a mosdóba,amikor kijön egy srác a fiú mosdóból.Aztán vissza is ment,majd megint kijött.Ezután kinézett a fiú mosdóból egy másik srác,majd kinyitotta teljesen az ajtót és egy LÁNYT engedett ki maga előtt.Gondolom azért nézett ki előtte,hogy nincs-e erre tanár.


Totál ledöbbentem,szinte szóhoz sem jutottam.

Gondolom nem oda ment wc-re,merthogy ott nem állt a sor.


Egy másik példa.Múlt kor ment egy lány a mosdóba és bekopogott a wc ajtón,nem szólt senki.Gondolta akkor szabad és ment volna be,mikor kinyitotta az ajtót egy fiú kezded el elég csúnyán beszélni,hogy mit csinál a lány.Közbe ott volt a csávóval egy csaj is...


Na de most komolyan,erre való az iskola?:O

Ki mit tenne ilyesmi szituban?

15/L


2010. márc. 17. 16:56
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*kezdett
2010. márc. 17. 16:57
 2/14 anonim ***** válasza:

Ez durva.Szerintem szóljatok a tanároknak a dologról.

L18

2010. márc. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Tanároknak szólni, ugyan már minek... Ez csak az értelmi szintet tükrözi a lány és a fiú részéről is, ezzel nem lesznek "nagyobbak".
2010. márc. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

a védőnő tartott már nekünk előadást és sajnos tudnak az ilyenekről...csak az a baj,hogy aki ilyet csinál annak nem ér semmit ha kap egy osztályfőnökit vagy igazgatóit úgy is csinálják.

2010. márc. 17. 17:01
 5/14 anonim ***** válasza:
idáig süllyedt a világ. sokat nem tudsz tenni, a tanárok keze is meg van kötve.
2010. márc. 17. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát elég gusztustalan. Iskolában :S Tudod, ha tőlük nem tudnék bemenni a mosdóba, vagy nekem szólnának be, hogy mit keresek ott, akkor én is szólnék, egyébként nem érdekelnének. Mondjuk szerintem női mosdóban elég zavaró egy fiú jelenléte, ugyanúgy fordítva is.
2010. márc. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na meg össze vissza koszolják a WC-t :S Komolyan jobb helyet nem találnak az ilyesminek? Egyébként annyit megtehet a tanár, hogy szól a szüleiknek, az azért elég visszatartó erő lenne.
2010. márc. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

A második helyzetben én is visszaszóltam volna.Nehogy már azért ne tudjak elmenni wc-re mert valakiknek éppen b.szniuk kell vagy nem tudom mit csinálnak.

Mindennek van határa...

2010. márc. 17. 17:08
 9/14 anonim ***** válasza:
én egyszer tesiszertárban volta lánnyal úgy. iskolás koromban. nem derült ki de nem is gátoltunk senkit a dolga elvégzésében. és ha lebuktunk volna nem mi hurrogtunk volna. a kényszer és a szenvedély nagy úr
2010. márc. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

utolsó:

de azért a wc-ben csinálni...persze a kényszer nagy úr,de ha valaki azért nem tudná időben kicserélni a tampont/betétet mert épp ketten van egy wc-ben és nem azt csinálják amire való akkor te is ideges lennél.

2010. márc. 17. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!