Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinálunk olyankor amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálunk olyankor amikor zavarban vagyunk? (főleg fiúk)

Figyelt kérdés

Az eredeti kérdés, hogy Ti mit csináltok olyankor amikor zavarban vagytok vki előtt? A lényeg, hogy sokat írjatok, lányok is nyugottan.

/csak egy felmérés szerűség ;)/


2010. márc. 17. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ha én zavarban vagyok valaki előtt csak hebegek habogok össze vissza, vagy hogyha így messziről látom, akkor elfordulok(véletlenül se azért, mert csúnya, vagy mert nem szeretek vele beszélni mondjuk, hanem épp ellenkezője). Ezeket nem tudom miért csinálom, nem szándékos, ez bennem ilyen beépített dolog .
2010. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

igen, pont azért kérdezem,hogy kiben hogyan nyílvánul meg ez a "beépített" dolog :)

köszi a választ

2010. márc. 17. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:

én általában láthatóan feszengek, igazgatom a ruháimat és ha nagyon durva akkor picit dadogok is, de néha ez előfodul akkor is, ha egy régi kedves ismerőst látok és túl sokmindent szeretnék egyszerre mondani és a végén már nem tudom kifejezni magam ^^" állítólag aranyos vagyok ilyenkor, de személy szerint a föld alá süllyednék

19/l

2010. márc. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

:D köszi az infót!

írjatok még sokaaaaat!

légyszi :)

arra vagyok kíváncsi, h átlagbn mk azok a dolgok amiket mindenki elkövet ilyen helyzetben

ííírjatook!!! :D

2010. márc. 17. 17:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Vakarom a tarkóm mint egy tetves meg piszkálom a nyakláncom :P

16/F

2010. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Babrálok a hajammal, a gyűrűimet húzogatom fel-le :D, ha nagyon zavarban vagyok akkor meg vörös leszek és alig bírok megszólalni... :S 18L
2010. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én megtanultam kezelni ezt a helyzetet.

Ha messziről látok valakit, akkor nem lehet zavarban, minek? mert lát a csaj? ugyanmár.

Ha beszélgetek vele, és olyan dolog jön fel, ami miatt zavarban lehetnék, visszaszólok valamit, ami ehhez kapcsolódik, és utána vágom h nézd máár, elpirultál? Ilyenkor a csaj lesz a zavarban, nekem pedig nő a magabiztosságom.

Amúgy ha mégis ilyen helyzet alakul ki, szimplán csak nem pörög annyira a nyelvem.

2010. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!