Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha szeret, miért nem költözik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szeret, miért nem költözik velem össze?

Figyelt kérdés
130 km-re lakunk egymástól,és a városunkban dolgozik!1 éves a kapcsolatunk,de így alig van közös hétvégénk!Kértem hogy költözzön hozzám,de nem akar,pedig a szüleivel sem jön ki jól!Ő L 28,én F 23
2010. márc. 17. 18:13
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mert még instabilnak érzi a kapcsolatot, ahhoz hosz összeköltözzetek. lehet hogy fiatalnak tart és nem akar rádhárítani ekkora dolgot. lehet később megbánnád
2010. márc. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Azért, mert 23 éves. Látom a korombeli férfiakat, hát...te érett nő vagy, ő pedig szinte gyerek, legalábbis ebből az jön le. Ne haragudj, hogy ilyen nyersen és őszintén fogalmaztam, de nem akartam hazudni :(
2010. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lehet az 5 év korkülönbség miatt? De lehet, hogy nem szeret még igazán vagy nem biztos az érzéseiben és nem akarja otthagyni az eddigi biztos életét és egy újba belemenni.

DE!!! Lehet, hogy csak nem tud főzni és ezt nem meri elmondani.

2010. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Jahhogy te vagy a 23 éves férfi, bocsáss meg, akkor nem szóltam. Akkor viszont értelemszerűen az, amit a második mondott, vagy egyszerűen nem gondolja komolyan a kapcsolatot, mert fiatal vagy, bár akkor kérdés miért lett volna veled 1 évig.
2010. márc. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kételkedtem én is abban hogy ez jól működhet, de áthidaltunk minden "problémát",csak ez az összebútorozás nem megy.
2010. márc. 17. 18:45
 6/10 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de az az igazság, hogy nem szeret igazán. amikor az előző barátom forszírozta, hogy lakjunk együtt, én se akartam és kifogások hadát gyártottam, de persze nem vallottam be még magamnak se, hogy itt az a fő ok, hogy nem szeretem, nem kívánom vele megosztani szinte minden órámat. ha a mostani barátom hozná fel, már csomagolnék is de tényleg, őt szívből szeretem.

24 L

2010. márc. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Minden alkalommal csak hazudna a tetteivel és a szavaival?Hm...?Nem érzem így!
2010. márc. 17. 19:09
 8/10 anonim ***** válasza:
Tudod, ilyen korban már megfordul az ember fejében a házasság. És bizony melyik psi kérné meg azta nőt, akivel konkrétan házastársi "jellegű" kapcsolatban él, csak épp elköteleződés nélkül? Én 25 felett ezért nem költöznék pasihoz, legfeljebb vőlegényhez. Lehet lepontozni^^
2010. márc. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy egy kicsit foglalkoztatok a problémámmal!
2010. márc. 18. 10:12
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos hoyg ne mszeret

Nagyjából két féle nő van: aki rögtön költözni akar és aki ettől a fajta kötöttségtől még fél, vagy óvatos. Sok kapcsolatot könnyen tönkretesz egy összeköltözés, valóban nem jó elsietni, persze nem ismerem a kapcsolatotok hátterét és lhet már van olyan komoly hogy mehetne. Csak annyit tudok modnani: beszélj vele. mondja el hogy miért nem. Abból már tudni fogod hogy csak elővigyázatos, vagy nem szeret.

2010. márc. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!