Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Van egy osztálytársam és bevallom nagyon irigy vagyok rá.

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam és bevallom nagyon irigy vagyok rá.18 éves lány fekete haja van fekete szeme és szép barna . Ugyan szolizik de nagyon jól áll neki, mert csak mértékkel csinálja. Olyan szép egzotikus, mintha spanyol lenne. Minden pasi rá bukik. Olyan rossz érzés pl. mellette állni. Miért van ez, hogy irigykedek. Pedig a barátnőm. Főleg a barátom előtt mikor megjelenik. Biztos hogy bejön a barátomnak.
2010. márc. 17. 18:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig voltak és lesznek ilyen "istennők" akik ejdejólnéznekki és mindenki más szarul érzi magát mellettük, nálunk is van ilyen csak. A barátodnak meg bejön? Ezt sztem gyorsan verd ki a fejedből, a barátod nem lenne veled ha nem szeret, szal ne parázzál, majd akkor legyél full irigy a csajra ha a barátod érte hagy ott. Addig meg ennyi, ő ilyen, te meg olyan vagy, nincs mit tenni.

17/L

2010. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze,én is irigy vagyok az ilyen fullos csajokra :-)

Én is szeretnék úgy kinézni...Csak kényelmetlenül érezném magam,mert nem én lennék :-S


Egyébként meg a barátnőd mázlista volt a genetikában is,ha szép az arca stb...

Nyilván tudja magáról,hogy jól néz ki és ezt ki is használja,mármint kihagsúlyozza.

Amúgy ezzel nincs is baj,tegye csak meg :-)


Szerintem a legtöbb pasi megnézi ezeket a nőket,akik fullosak,jól néznek ki...

Biztos tetszik a barátodnak,de téged szeret :-)


Amennyire lehet,te is hozd ki magadból a maximumot :-)


Minden osztályban vannak jobb csajok.Egyébként az is lehet,hogy a barátnőd is sokszor küzd ezzel az érzéssel,mint te.

Nyilván ő sem érzi magát elég jónak és elégedettnek,mint ahogy a legtöbb nő :-)

2010. márc. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem beképzelt egyátalán,vagy csak néha viccből.nagyon szép lány...közelébe se érek.rossz,hogy valaki szépnek valaki pedig csúnyának vagy átlagosnak születik.
2010. márc. 17. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Sajnos ez így van :-)


Sokan vagyunk,akik irigylik őket :-)

Dehát szépek,és ezt el kell fogadnunk :-)

2010. márc. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!