Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bosszantsam fel az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cséember kérdése:

Hogyan bosszantsam fel az exem ha vannak még érzelmei hogy mit is veszített velem? 24/F

Figyelt kérdés
én szakítottam.. ő azóta is húz érzelmileg békülést szerettem volna de ő mindig nemmel voksol.. főnökömmel akit utálok jár össze szexelni.. mitjavasoltok hogy felbosszantsam h lássam kicsit őt is szenvedni?.. még érez irántam mondta...
2015. okt. 27. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mit foglalkozol vele?! Ne legyél már gyerekes ennyi idősen...
2015. okt. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Ilyenkor gondolkodom el, hogy mikorra kéne tenni a 21. században az érettségi korhatárt!


Gyerekes vagy ember, és gáz is egyben, bocsi!

2015. okt. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha vannak még érzelmei akkor a legjobb amit tehetsz h levegőnek nézed. ennél jobban semmi sem fogja felhúzni, te meg könnyebben túlleszel rajta.
2015. okt. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
így döntöttem én is.. hosszú lenne kimagyarázni.. és eléggé érett lettem a szakítás utáni időszakban :D csak még is eltudtam volna viselni egy kicsit ha látom h rossz neki.. egyébként pont ma juttottam el ehhez a döntéshez amit javasoltatok... köszi
2015. okt. 27. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
No cement ...
2015. okt. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%
Miért mit veszített veled? Félre ne értsd én szó szerint kérdezem mert érdekel. Merthát a puszta tények alapján hogy téged a főnöködre cserélt le...hát első hallásra nem tűnik minőségi hanyatlásnak, úgyszólván...
2015. okt. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Te szakítottál vele, de te akarod ráébreszteni arra hogy ő mit veszített? Egy logika híján lévő férfiegyedet, mi mást?
2015. okt. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!