Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » El tudnátok fogadni ha évekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tudnátok fogadni ha évekkel ezelőtt a leendő párotok vagy srác vagy lány akivel ismerkedtek öngyilkos akart volna lenni?

Figyelt kérdés
Nem is egyszer.. Konkrétan 3 komolyabb próbálkozás volt.
2015. okt. 28. 10:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Meggyógyult azóta? Ha még mindig depressziós, és akár csak vannak ilyen jellegű gondolatai, akkor sajnos nem tudnék azzal együtt élni. Ha már sikerült meggyógyulnia, akkor nem vetném meg a múltbeli eseményekért, inkább pozitívan tekintenék a jövőre, bízva abban, hogy ő is így tesz.
2015. okt. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Soktényezős a dolog. Mi volt az oka, hogyan csinálta, mit tett meg azóta, hogy helyre jöjjön, stb. Óvatos lennék, hogy kell-e nekem érzelmileg ennyire labilis ember, de először meg akarnám ismerni és utána döntenék.
2015. okt. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

ha azóta minden rendben akkor igen


22F

2015. okt. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha még mindig depressziós, azt kiszúrom, és össze sem jönnék olyannal. Ha rendbejött, és odafigyel magára, lennének ugyan fenntartásaim, mert ezek alattomos bajok, de tudni akarnám, hogy jobban oda tudjak figyelni, és ha lehet, meg tudjuk előzni a nagyobb bajokat.

Van a családomban súlyos pszichés beteg, nyugdíj előtt pár évvel, van olyan fiatal rokonom (még tini), aki pánikrohamokkal küzd, volt tragédia a rokonságban hasonló okok miatt. Jó ezeket időben tudni, amíg az érintett még nyitott a segítségre, mert ha elhatalmasodik, onnan már nagyon nehéz bármit is tenni.

2015. okt. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Noren1989 ***** válasza:

El. Most is elviselem.

26/F

2015. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, nem befolyásolna.
2015. okt. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
67%
Nagyon is befolyásolna. Nem tudom kezelni az instabil embereket. Ha nagyon erős bizonyítékai lennének arra, hogy "meggyógyult", akkor esetleg.
2015. okt. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Voltam ebben a cipőben,egyszer megkíséreltem,de akkor még nagyon fiatal voltam és azóta eltelt 11év.:). Más ember vagyok.

Ilyesmi esetben igen.

2015. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt hiszem, elviselném, abban az esetben ha látnám hogy a velem való kapcsolattól kiegyensúlyozottabb lett.

Egyébként vannak olyan emberek akik nem tudják ezeket a helyzeteket és betegségeket megfelelően kezelni, szerintem nekik nem is szabad összejönni egy depresszióra hajlamos emberrel, mert az felelősség.

2015. okt. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!