Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kérjem meg a lányt, hogy?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kérjem meg a lányt, hogy?

Figyelt kérdés

Egyszer mar feltettem a kérdést de nem igazán tudtak segíteni. Most kicsit masok az opciók. Előzmény annyi, hogy tetszettem egy lánynak de nem viszonozta a kepet, amit kapott tolem. Hogy tegyem fel a kérdést?


Opciók:


1. En is lathatlak?

2. Lathatlak en is?

3. Küldessz te is?

4. Te is kuldj magadról!

5. Nem küldessz te is?

6. Te nem küldessz?

7. En is kérnek tőled egy hasonlót.

8. En is kerek!

9. Megnezenek rólad is egy hasonlót.

10. Kuldhetnel te is.


En kapásból az elsőt írnám neki, a többi szerintem tul van csavarva, bunkó, vagy ép bizonytalan.


Te melyiket választanad? Mit írnál, ha egyik sem tetszik?



2015. okt. 28. 11:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%

Jezusom. Most komolyan miert kell egy egyszeru kerdest tul csavarni? Legyel mar ferfi basszus!!!!

Kuldtel kepet. Ird meg neki h te is orulnel ha viszonozna a kepet es lathatnad ot.

Egyszeru

2015. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

11. Kérek én is.


ez kimaradt

2015. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
91%
XDDDDDDDDDD ez most komoly? szerinted nem fogja fel bárhogy a kérdést ha tud magyarul?? valszeg nem akar küld neked. de mondjuk ha egyszer leírtad volna helyes, hogy küldeSZ, akkor már előrébb lennél
2015. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:

csak a tisztánlátás végett, meztelen kép? :D


de én a 3. választanám, 4estől lefele azok már kicsit követelőzőek. az első 3 viszont korrekt

2015. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

*küldeni

*helyesen

2015. okt. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

"Szeretnélek én is látni"


22F

2015. okt. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Elso, mint írtam, en is igy mondanám neki az elso opcióval, de ettől függetlenül kiváncsi vagyok, hogy mások mit gondolnak.
2015. okt. 28. 11:46
 8/17 anonim ***** válasza:

Bármelyiket írod, a lány szerintem tudni fogja, hogy szeretnél egy képet róla.

A magam részéről a legegyszerűbb formát választanám: "Légyszíves küldj egy képet Te is!"

2015. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
3as aj mar
2015. okt. 28. 11:49
 10/17 A kérdező kommentje:
Félmeztelen, valaki kérdezte
2015. okt. 28. 11:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!