Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme csajozási tanácsok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme csajozási tanácsokat, puákat olvasnia akik nem ismerkednek egy könnyen?

Figyelt kérdés

Annak idején sokat olvastam ezeket, mert aggódós típus voltam, de rájöttem arra, hogy magunktól kell spontán beszélgetni, mint valami puás berögzülést gyakorolni. Amikor olvastam akkor több mondatukban belekötöttem, mert nem minden lány egyforma és nem mindenkinek jön be ugyanaz az ismerkedési módszer. Most se tudok könnyen ismerkedni, de úgy érzem nincs szükségem ezekre a módszerekre.

Ti, hogy vagytok vele nektek bevált? Ja és ezt a puát azért is rühellem, mert rohadt sok pénzt kérnek a gyakorlatra, amit türelemmel és spontaneitással ingyen meglehet magunktól tanulni.


2015. okt. 28. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
alapvetően! vannak használható dolgok bennük, amiket nem szó szerint kell használni, hanem amit sugallnak... nagyon 1 kifejezésbe, hogy legyen tököd és ne hunyászkodj meg, de jobb ha saját magadtól tanulsz meg a nőkkel bánni, már amennyire lehet
2015. okt. 28. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%

Aa pua inkább olyan mint valami kuncsorgós dolog, mintha a csajozás valami állásinterjú lenne.


Pua = Primitív Ultragáz Aljaemberek

2015. okt. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Szerintem van értelme, mivel nem csak sablonokról van szó, amiket ha bemagolsz, akkor le se tudod vakarni magadról a nőket. Ez inkább arról szól, hogyha következetesen betartod amiket tanácsolnak és csinálod is a feladatokat, akkor (viszonylag) rövid időn belül képes leszel annyira átalakítani a személyiségedet, hogy vonzóbb legyél egy nőnek.


Az ár igazából relatív. Az egyértelmű, hogy meg kell válogatni, hogy mire adod ki a pénzed, mert nincs mindenkinek több 10 vagy akár 100.000 forintja ezekre (mint pl nekem), de ha kicsit kutakodsz, meg lehet találni azt, amibe megérheti befektetni. Például annál azért olcsóbb mint pszichológusnál kidobni a pénzed.

2015. okt. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Teljesen felesleges, egy nagy átverés az egész PUA. De ha van fölös lóvéd tömheted Mex Deluxe zsebét, legfeljebb még többet fog utazni a Bahamákra a te pénzedből. Ha olyan hülye vagy, hogy ezeknek bedőlsz, akkor őszintén meg is érdemled, hogy elszedjék a pénzed.
2015. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
92%

Puás pasival volt már dolgom, bár akkor még nem tudtam, hogy ez egy olyan jelenség, amit "oktatnak" férfiaknak. Annyit érzékeltem a dologból, hogy a pasi megpróbált kb úgy idomítani, mint egy kutyát.

Mit ne mondjak, jóformán még a járásig se nagyon jutottunk el, nyilvánvaló okokból.

A pua szerintem csak a kitalálóinak jó - azt mondja a férfiaknak, amit hallani akarnak: nem kell megkérdezni az asszonypajtás véleményét, mert ezt tudat alatt igazából nem szereti, bánj úgy vele, hogy tudja hol a helye, stb. Meg persze ott vannak a rendkívül hihető példák, amik kb ugyanarra a sémára épülnek: "Bob Ohio államban él, és egy 30 éves szűz vesztes volt, mielőtt rátalált a puára. Azóta csak úgy pisálnak utána a nők, pedig mást se tesz, mint nyíltan nem törődik azzal, hogy mit akarnak, és őket teszi a fontossági sorrendje legaljára. Most már Bob a falu f..szagyereke."

Ez bejön a férfiaknak, szóval hányják is bele a pénzt ezerrel.


Annyi igazság van csak ebben az egészben, hogy tényleg jó, ha egy férfi magabiztos. De ha ezt az által akarja elérni, hogy letöri a nő magabiztosságát ("tedd féltékennyé a csajt, akkor aztán tényleg soha nem fog elhagyni... komolyan..") és le se sz@rja a véleményét, akkor gyanúsnak kéne lenni, hogy valami nem stimmel.

2015. okt. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Nincs. A csajoknak két szempontjuk van ismerkedésnél: külső és pénz. Ezeken nem változtatnak a legrafináltabb PUA-technikák sem.
2015. okt. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nagy hülyeség ez a dolog.

Körbe beszélik a lényeget.Mégpedig önbizalom!!!

Ez a lényeg,hogy legyen önbizalmad.

Erre megy ki az egész.

2015. okt. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy volt, akin segített, de csak ritka esetben. személyesen foglalkoztak az adott illetővel és ő is nagyon akarta.

De egy tanfolyam meglátogatásától még nem változik semmi.

2015. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen PUA anyagokat, a nagy részük sajnos hulladék (főleg itthon), de vannak hasznosak is. Ezek viszont soha nem béna trükkökre és a nők manipulálására tanítanak.
2015. okt. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ami a legjobb volt itthon, az a radaralatt.com, sajnos január végén megszűnt.

A külföldiek közül úgy tudom, hogy David DeAngelo-t érdemes olvasni.

Mex-re viszont egy fillért nem érdemes áldozni, lehúzás az egész.

2015. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!