Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondolnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondolnátok egy ilyen férfiról?

Figyelt kérdés

Inkább vissza húzódó, nem nyomulós vagyok. Nem dohányzom, nem iszom. Egyszerűen öltözködöm, nem divatosan.

Bulizni nem járok, inkább otthon ülős típus vagyok.

Így röviden leírva, ez nagyon nem jó a lányok szemében? :)


2015. okt. 28. 20:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
8%

Azt fogják írni, hogy szimpatikus vagy, de egyik sem fog veled összejönni, esetleg pár privátot vált veled.


Röviden összefoglalva nem jön be a csajoknak az ilyen pasi.

2015. okt. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
55%

A visszahúzódó az számomra hátrány, főleg, ha még bátorságod sincs leszólítani egy lányt, és helyette töketlenkedsz, akkor az már gáz. Bocsi.


Gondolom, ha lenne párod, akkor azért eljárnál vele ide-vagy oda, ugye?


Légy nyitott és bátor, és ha te nem csinálod meg azt, amit akarsz, akkor senki sem fogja azt megcsinálni!


Az, hogy nem dohányzol, az meg előny. :)

2015. okt. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen persze, hogy eljárnék ha lenne bnőm! Egyébként volt már bnőm, csak vége és nem ezek miatt az okok miatt. 26/f ez lemaradt. :)
2015. okt. 28. 20:48
 4/13 anonim ***** válasza:
1. vok. a no cigi, no pia az előny lehet náluk, de a többi az nem.
2015. okt. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Nekem speciel ez nem lenne hátrány. A párom is ugyan ilyen, csak ő cigizik és alkalmakkor iszik alkoholt; de ő sem bulizós (régen sem volt az), akárcsak én.


De szerintem nem minden esetben hátrány az, ha valaki nem jár szórakozni, ha talál olyan nőt/pasit aki szintén így van. És vannak ilyen emberek, nem mindenkinek áll buliból az élete.

A divat sem feltétlen elvárás szerintem. Sőt, szerintem az inkább majmolás és semmi egyéni nincs benne. Én speciel a kényelem híve vagyok, nem a divaté és a "tucatságé".


Tehát egy szó mint száz: szerintem ezektől függetlenül találhatsz magadnak párt. :) Csak ne a tinik közt keresgélj, mert ott aztán biztosan ritka, akinek ezek a tulajdonságok nem okoznának gondot.


N25

2015. okt. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
40%

@21:28


A beteg inkább te vagy, baba.


Ez a szöveg, amit itt nyomatsz, egy általánosan elterjedt sablonszöveg a női társadalomban. Hogy ne maradj buta, kicsit részletesebben kibontom a dolgot:


Feltesz egy szerencsétlen pacák egy kérdést, akinek soha, vagy csak alig-alig voltak barátnői. Megjelenik a színen pár asszony, akik általában mindig azzal nyugtatják, hogy persze-persze, egészen biztosan lesz csaja, így ahogy van. Ez a sablonszöveg tökéletesen megfelel annak, amit a lányok élőben nyomatnak, amikor visszautasítanak egy pasast. A sablon eleje két mintára alapszik:


- "áhh... legyünk inkább barátok"

- Van pasija.


De az ezután következő duma mindig ugyanaz: nagyon rendes srác, meg minden, egészen biztosan lesz barátnője, aki majd szeretni fogja. Vagyis ebben burkoltan már az van benne, hogy neki bizony akkor sem kéne, ha utána dobnák azt a hapsit. Na most képzeld el, hogy a nők 95%-a nyomja ezt a szöveget. Ezért kérdeztem, nem unalmas?


Ne értsd félre, nem magam miatt mondom, mellettem van asszony, csak sajnálom már kissé azokat a csóró pasikat, akiket mindig ezzel etetnek. Nem lenne jobb megmondani, hogy változtatni kéne, mert a dohányzástól és az alkoholtól való tartózkodáson kívül mindegyik tök gáz, mert a csajok a menőbb pasikat szeretik? Már előre látom a 2.0-ás sablont, amit erre fogsz válaszolni, ami arra bizonyíték, hogy ez az egész nem más, mint egy színjáték.

2015. okt. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, a lányok mindig lenézik az ilyen pasikat, de a kedvencem az mikor azt mondják, nekik ilyen pasi kéne, aztán mikor oda kerül a sor, nem azt a pasit választják, hanem aki menő, vagány, nagy arca van. Milyen érdekes nem? :) Még arra lennék kíváncsi, hogy mennyi privátot kaphatnak ezek a pasik! (szerintem nulla)
2015. okt. 28. 21:43
 8/13 anonim ***** válasza:

@Kérdező!


Ne értsd félre! Én nem ellened, de a nők ellen sem beszélek.


A magam részéről azt gondolom, hogy a nőknek és a férfiaknak is változtatni kellene a hozzáállásukon. Ez lenne az ideális modell.

2015. okt. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Engem annyira nem érdekel már a dolog. Ha egyedül leszek akkor egyedül. Csak kíváncsi voltam, hol a probléma, de sztem úgy az egésszel. (Saját magamra célzok) :)Aki megtalálja a párját, az legyen boldog. ;)
2015. okt. 28. 21:49
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem kell egyedül lenned, csak legyél férfiasabb. Ha látják rajtad, hogy félénk vagy, az nem jó. A csajok szemszögéből logikus is, nem? Hiszen egy félénk pasi nem tudja őket megvédeni.
2015. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!