Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ha meglátnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha meglátnátok egy szórakozóhelyen 2 pasit akik együtt jöttek, és az egyik iszonyúan jó pasi a másik viszont ronda mi lenne a véleményetek? Lenne esélye a csúnyának?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 14:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Van akinél biztosan, hogy az, hogy én valamit csúnyának tartok, az még nem biztos, hogy másnak is az. Mindenkinek más a szép.
2015. nov. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%

Hát, én nőként ha a gyönyörű barátnőimmel megyek, már csak azért sem fogadom el a pasik közeledését, mert az az érzésem, hogy egyszerűen beszariak a barátnőimmel kezdeni, és ezért elégednek meg velem, de így is a közelükben lehetnek.

Nem tudom... mondjuk attól függ, hogy mi az iszonyúan jó pasi számodra...és hogy reális-e a képed magadról.

2015. nov. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne esélye valakinek, akit rondának látok? Függetlenül attól, kivel van épp?
2015. nov. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Most van baratom, ugyhogy senkinek nincs eselye. Amikor nem volt pasim, akkor en a rondaval ismerkedtem volna meg. Nekem az a fontos, hogy johumoru intelligens legyen es kozos erdeklodesi kor meg minden nap oruljon a szexnek velem. A visszafogottsagot es udvariassagot szeretem. Idegesit, ha egy pasira tapadnak a nok. (Annak ellenere, h en (sokak szerint)csinos vagyok es sok pasinak tetszem.

N

2015. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nyilván annak van nagyobb esélye először, akit én jóképűbbnek tartok a kettő közül, de az nem azt jelenti, hogy az feltétlenül az, akit a média vagy a közízlés jóképűbbnek tart. Pl. Channing Tatumot nagyon nem tartom jóképűnek, pedig minden 2. csaj kb. orgazmusig odavan érte.

Viszont ha a nekem kevésbé tetsző sokkal-sokkal szimpatikusabb, akár lehet esélye is, de ez tényleg attól függ, hogy találok-e benne vmit kisugárzásilag, külsőleg, ami megfog. Teszem azt, egy full ragyás képű, rossz fogú, szakmunkásbajszú sráccal úgy sem jönnék össze.

2015. nov. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!