Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kellene viselkednem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kellene viselkednem, ha találkozom vele?

Figyelt kérdés

Egy korábbi kérdésemben leírtam a történetet.

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarske..


Most úgy tűnik, hogy a lány még itt dolgozik. Illetve a héten lesz rá esély ismét, hogy összefussunk.


A gondom a következő:


Nem tudom, hogy ő mondta-e a barátnőjének, hogy ne írjon vissza nekem semmit. Vagy pedig a barátnője direkt rosszat akar nekem, vagy neki, vagy épp csak ő nem volt hajlandó elmondani a rossz hírt.


Így nem tudom, hogy kedves legyek vele, mintha semmi sem történt volna? Esetleg teljesen semleges? Mintha nemet mondott volna? Vagy kifejezetten sértődött, hogy ilyen bunkón viselkedett?

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. nov. 2. 17:17
 1/1 anonim ***** válasza:
Semeleges. Mindenre megfelelő. Ebből senki nem fogja tudni levonni, hogy éppen itt gondolsz.
2015. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!