Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy azért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges, hogy azért nem találok párt, mert lapos csaj vagyok?

Figyelt kérdés
Egyébként nem lepődnék meg, ha igen, hiszen olyan gáz a testem, hogy le se mernék öltözni a barátom előtt. Szex nélkül meg elég érdekes lenne egy kapcsolat...

2015. nov. 2. 17:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Most így kép nélkül, hogy várod, hogy megnyugtassanak és rád cáfoljanak a kedves válaszolók?
2015. nov. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem kell kedveskedni...
2015. nov. 2. 17:38
 3/15 anonim ***** válasza:
szerintem küldj képet minden válaszolónak és akkor el tudnánk dönteni :P
2015. nov. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azért. De nem testileg vagy lapos, hanem agyilag.
2015. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem. Tucatjával vannak lapos nők a világban, boldog párkapcsolatban. Ahogy nagy mellűek, kis seggűek, nagy seggűek, ilyen és olyan testű nők. Az a fontos, hogy milyen az összhang. Amíg gáznak tartod magad, lehetne akármekkora melled, az lennél. Önbizalom növelése, önismeret fejlesztése, hasonló dolgokon kellene elgondolkodnod. Te tudnál szeretni egy olyan embert, aki utálja magát? Elég lehangoló lenne bizonygatni neki egész nap, hogy neked tetszik, nem? Nincs tökéletes ember. Egy sem, az egész világon! Aki annak látszik, az sem az. Sőt, legtöbbször ők vannak a legjobban tele gátlásokkal. Dolgozz magadon lelkileg, tedd helyre magadban, hogy milyen vagy, és mit érsz! És akkor lesz esélyed párkapcsolatra, jó szexuális életre, boldogságra!
2015. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Ez nagyon jòl hangzik, de semmi mellem nincs

:(

2015. nov. 2. 17:42
 7/15 anonim ***** válasza:
61%

Le vetkőzni szoktak, fe pedig löltözni. Bocs :)

Hát figyi, szerintem ott a gondolkodásodban van valami taszító zavar. A legelső barátnőmnek alig volt cicije, mégis rajongtam érte. Meglehet nem gyökereknek kellene tetszelegni, vagy róluk álmodozni?

2015. nov. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog,a "laposság" nem lehet az akadálya.Lehet,hogy a pasik egy részének emiatt nem kellesz,de a másik fele boldogan járna veled.

Talán túl fiatal vagy és nem hagytál időt magadnak?

2015. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem a mellméret és a laposságod miatt nincs pasid, hanem azért, mert utálod magad és lehet, hogy a belső tulajdonságaid olyanok.


Egyébként meg nem kell nyafogni, kezdj el mozogni, izmosodni és formásodni!

Sok pasitól hallottam, hogy ők inkább popsi pártiak, és nem mellesek.

2015. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezen a skálán kb. hányashoz sorolnád magad?


[link]

2015. nov. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!