Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki árulja már el, hogy mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki árulja már el, hogy mi a fenének nem lehet felrakni képet azzal akivel kapcsolatba vagyok? Mi zavaró van abba, ha valaki látja, hogy együtt vagyunk? Miért fáj ez a nőnek?

Figyelt kérdés
2015. nov. 2. 18:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:

Mert féltékenyek. Tojd Le õket és legyetek boldogok együtt, had egye õket a méreg!

18 L

2015. nov. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a saját barátnőm nem akarja, hogy közös kép legyen fent, vagy csak róla tölcsek fel képet
2015. nov. 2. 18:40
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem olyan típus, nem likevadász, és nem szeretné, hogy csámcsogjanak rajtatok, szerinte nem tartozik a világra. Vagy még arra tudok gondolni, hogy melletted van egy titkos kapcsolata, aki előtt nem mer téged felvállalni, mert nem akarja, hogy megtudja a másik, hogy veled is együtt van.
2015. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Nincs neki senki rajtam kívül

Én arra gondolok, hogy csak szimplán szégyell a nagy nyílvánnosság előtt

2015. nov. 2. 18:45
 5/42 anonim ***** válasza:
83%
Te ne gondolj semmire, csak tartsd tiszteletben az akaratát!
2015. nov. 2. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
96%

En peldaul azert nem akarom magam felrakni facere, mert a munkam miatt sok ellensegem is lesz ( ingatlan-kaucio elvetel) illetve valami kis kozos ismeros felfedez maganak es kitalal rolam szemetsegeket. Mar tettek tonkre jolmukodo parkapcsolatom. En egyaltalan nem rakok fel az internetre magamrol kepet.

En elegedett vagyok az elettarsammal es sok helyre is megyunk egyutt, a barstaimnak is bemutattam. Ram nem mondhatja, h szegyellem.

N

2015. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 A kérdező kommentje:

Nekem kezd elegem lenni abból, hogy mindenkinek a kérését tiszteletben kell tartanom. Bezzeg mikor én kérek (akárkitől) valami kis apróságot az (mint most is) le....arja.

Ugyan már 1 barátjának sem mutatott be, sőt talán meg sem említett senkinek sem!

2015. nov. 2. 18:54
 8/42 anonim ***** válasza:
Vagy nem akar felvállalni mások előtt, vagy neki van titkolnivalója (másik kapcsolat).
2015. nov. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 A kérdező kommentje:
Csaljon már meg akkor mindenki akivel összejövök! Legyen mindnek titka, meg mellettem három pasija!
2015. nov. 2. 19:31
 10/42 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne hisztizz már. Hány évesek vagytok és milyen régóta vagytok együtt?

Mi két hónapja vagyunk együtt a barátommal, és nem készült még közös kép, és a facebookra sem raktuk még ki hogy együtt vagyunk. Én két okból nem kezdeményeztem ezt: egyrészt nem akarom hogy rajtunk csámcsogjanak. A közszférában dolgozok, az összes kolléganőm fél percen belül a barátom profilján csüngene. Másrészről azért mert úgy érzem hogy kell még idő mindkettőnknek.

Hogy ő még miért nem rakta ki azt csak feltételezni tudom: egyrészt (tényleg) ritkán jár fel face-re (nem is posztol, le van neki töltve telóra a messenger azt használja) másrészt szerintem nem sok jelentőséget tulajdonít egy ilyen dolognak.

Mi nem kirakatkapcsolatot szeretnénk, szerintem a barátnőd is így van ezzel. Ha te olyat szeretnél akkor másik barátnőt kell keresned. A barátom exe is talált magának olyat akivel most egymásnak küldözgetik a szivecskéket facebook-on. A barátom már azokban az időkben sem küldött ilyeneket.

2015. nov. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!