Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Probaljam visszasz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Probaljam visszaszerezni

Figyelt kérdés

5 eve lassan szerelmes vagyok 1 sracba. Eddig mindig csak jatszott a csajokkal, de most felvallalt egy 18 eves lanyt baratnojekent. A pasi 34.

A fura az az egeszben, hogy ezelott nem is olyan reg meg mas csajokat fuzott. Plusz nem egyszer engem is fel akart szedni.

Mit tegyek. Teljesen ki vagyok bukva

22L


2015. nov. 2. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Már mégis miért próbálnád?!?!


Ha komolyan elkezdesz küzdeni érte, akkor már bocsi de megérdemled, hogy akkor se sajnáljon senki ha a földre rogysz éppen a bőgéstől a pali miatt. Ezt tartsd szem előtt!

2015. nov. 2. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Soha eletemben nem voltam boldog szerelem teren. Mar elegem van mindenbol
2015. nov. 2. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Te hibád.
2015. nov. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"5 eve lassan szerelmes vagyok 1 sracba"

"most felvallalt egy 18 eves lanyt baratnojekent"

"nem egyszer engem is fel akart szedni"


mit akarsz te VISSZASZEREZNI? Soha nem volt a tied, te csak szerelmes voltál belé, a leírásból gondolom visszautasítottad nem 1x...most meg összejött valakivel akivel boldog, te meg egyből irigy vagy rá...lehet akkor kellett volna gondolkodnod amikor esélyed lett volna a barátnőjének lenni...


22F

2015. nov. 3. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Illúzió. Te már a szerelembe vagy szerelmes. Látod milyen, 5 éve láthatod ahogy egyik nőről megy a másikra. Ez kell neked? Ezért vagy oda? Tudod ki lehet szeretni, ha nagyon akarsz, csak lásd meg milyen! Így tényleg nem leszel boldog! Mert nem hagyod magad, hogy mást is észre vegyél illetve más ha udvarol neked, valószìnűleg elhajtod.
2015. nov. 3. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!