Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a szüleim...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha a szüleim nagyon szorosan fognak?

Figyelt kérdés

Számukra minden a tanulás, ha valamiből négyest hozok haza már feltételezik hogy "biztos nem tanultál". Amikor régebben megtudták hogy valaki megcsókolt. (teszem azt látta a pletykás szomszédnő) ők nem azzal fogadták hogy örülünk hogy alakul valami, vagy esetleg mondják hogy vigyázz magadra es ne engedj semmit stb tudjátok tipikus szülős dolgok. Nekik az első gondolatuk az volt hogy Nehogy rontsak a jegyeimen. Nem értem, a bátyám milliószor rosszabb volt mint én, rosszabb suliba járt de őt nem csesztették és mérnök lett belőle. Engem minek kell? Megbízható vagyok és a nwvelésüknek köszönhetően túlontúl maximalista. Örülök hogy legalább időnként elengednek bulizni és kikapcsolódni.

Szóval a lényeg hogy most tényleg van valakim. Első kérdése anyumnak hogy hol tanul mit stb.. Mondom nem tanul, dolgozik. Ő meg kétségbeesett hogy az életem romokban fog heverni miatta. De könyörgöm én nem tervezek házasságot, ez csak egy laza kapcsolat amiben jól érzem magam emiatt miért rontanék? Meg az se lenne tökmindegy?? Tudom mit akarok. Lehetek egyes tantárgyakból kettes is, csak néhány lényeges van nem?

Amúgy 18 vagyok, Ennyi idősen főleg van már némi eszem. Én vagyoka legkisebb gyerek, azt se tudják feldolgozni hogy felnőttem.

Rengeteget veszekedek Velük ezekről a dolgokról. Ne higyjétek hogy csendben türöm hogy csesztetnek. Olyan típus vagyok aki elég hamar felkapja a vizet akárcsak apám. Aki egyébként jobban megért engem, bízik bennem, amikor megtudta hogy van valakim mosolygott és rendesen kérdezgetett róla. Anyám viszont makacs és minden áldott nap az őrületbe kerget.

Tudom a kérdés nagyon hosszú lett és talán túl személyes, kevésbé a kapcsolatokról szóló de szükségem van valakire aki egyetért velem hogy a tanulás és a karrier nem minden.


2015. nov. 2. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem fogdosnak!!44!!4!
2015. nov. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%

Ha azt mondtad volna, hogy tényleg úgy érzed, hogy komolyan akarsz valamit a sráctól, szerelmes vagy, úgy gondolnám igazad van. De te úgy beszélsz mint egy lázadó tini. Jössz, hogy laza kapcsolatod van, miközben az a téma, hogy nem kellene, hogy a kapcsolat a karrier/tanulás rovására menjen. Először azzal érvelsz, hogy ez egy laza kapcsolat, aztán meg a tinis "nem tök mind1" frázis jön. :D

Tipikusan olyan vagy szvsz, aki kreál magának problémát akkor is ha nincs.

2015. nov. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy a szerelem se jön magától és nem azt mondom hogy nincsenek érzelmeim a srác iránt. Csak nem hazudom magamnak azt ami nincs ennyi. Hány nő van aki mindig halálosan szerelmes aztán pofára esik? Én csak megfontolt vagyok.

És talán tényleg lázadok mert ha nem teszem a barátaimmal se találkozhatnék. Engem a széltől is óvnak. Talán nem jött le a szövegből, de én élek Velük tudom.

18 évesen az ember annyit hadd döntsön el kivel akar lenni, és ne itélkezzenek ugy hogy nem is találkoztak még vele.

Talán én vagyok a hülye elnézést.

2015. nov. 2. 23:53
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy hülye lennél. Te vagy a legkisebb gyerek, ha jól veszem ki, már csak te élsz velük. Talán az aggódás mélyén az elveszítéstől való félelem van. De hát ez az élet rendje, a gyerekek felnőnek. Amíg az a probléma, hogy négyest viszel haza, szerintem nincs veszélyben a karriered.
2015. nov. 2. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem vagy hülye, érthető, ha szeretnéd, ha hagynának kibontakozni 18 évesen. Igaziból én voltam a hülye, hogy belekevertem ebben a témába a személyes benyomásom a párkapcsolatodhoz való hozzáállásodról.
2015. nov. 3. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%

Van egy olyan dolog, hogy a szülők mindig a legidősebb gyerekükkel a legengedékenyebbek, mivel elsőszülött. Utána megpróbálják a hibákat kijavítani a további szülöttekkel. Lehet, hogy ez áll itt is a háttérben, bár nem értem, ha tényleg tanult a bátyád is, és nem léhűtő lett belőle.


Amúgy nem tudom miért vágsz bele egy olyan kapcsolatba, ha nem is érzed magad szerelmesnek. Csak azért, hogy elmondhasd a barátnőidnek, hogy van valakid? Jó lenne tisztázni, hogy mit szeretnél te ettől a kapcsolattól. Annyiban jogos a szülők aggodalma -az egyébként teljesen beteges és kóros gondolkodásuk mellett -, nehogy elcseszd az életedet egy kaland miatt.

2015. nov. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Pár sort olvastam csak el de olyan szinten kioktatnám őket minden lélegzetük után...

Írj ha kell segítség.

2015. nov. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dugnálak
2015. nov. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!