Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez befolyásolhatja? ( többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez befolyásolhatja? ( többi lent)

Figyelt kérdés
Párom leukémiás, ez mennyire lehet "rossz" hatással a hangulatára? Nagyon szeretem, mindent megteszek érte, érthető, hogy vannak hullámvölgyek nála, de hogy tudnék egy kis szint vinni az életébe? Tényleg mindent megteszek de néha olyan mintha kerülne. :(

2015. nov. 9. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy fél, hogy csak sajnálatból vagy vele. Én megpróbálnám nem hagyni, hogy csak ekörül forogjon az élete. Illetve leülnék egy komolyabb beszélgetésre, és elmondanám, hogy bármikor szeretne erről beszélni, hozzád jöhet; viszont te nem fogod ráerőltetni. Szereted, és ez független a betegségétől.

Megpróbálnék minél több alkalmat keresni a nevetésre, közös programok stb.

2015. nov. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor én tartósan beteg voltam, és már az lebegett a szemem előtt, h tolószék és nem fogok majd tudni sehová sem elmenni, sem szexelni sem dolgozni, és tényleg semmit, akkor egy dolog volt fontos: a biztonság. Az, h a páromra számíthatok. Értem ez alatt, h figyelembe veszi, h milyen programokra tudok eljárni és milyenekre nem, h limitáltak a szexuális pózok, h nagyon egyedül érzem magam, és szükségem van rá, h mellettem legyen.

Sajnos nem ez lett, mert nagyon sok minden nem érdekelte, és meg is mondta ezt.

Nektek drukkolok! ;)

2015. nov. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ó sajnálom :( Én mindig vele lennék ha hagyná.
2015. nov. 9. 19:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én ilyen helyzetben automatikusan bezárkóznék azt hiszem és magamtól szakítanék meg minden kapcsolatot másokkal...

Mégis mennyire lehet rossz hangulata a tudattól, hogy meg fog halni jó eséllyel? Próbáld picit átérezni...

2015. nov. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Bocs előző, de a leokémia manapság már gyógyítható.....

Szerintem éreztesd vele folyamatosan, hogy számíthat rád mindenben...

2015. nov. 10. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Leu... Bocs eltévedt a kezem egy szafarira... Gondoltam egy picit felrázlak jó kedvbe... Próbáld minél többször megnevettetni...
2015. nov. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!