Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak engem irritál? 22L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem irritál? 22L

Figyelt kérdés

Nem csípem a könnyűvérű, buta, elhasznált nőket. Egy dolog, ha valaki szép, dögös, de van benne női tartás, és teljesen más, mint mikor valaki agyonspaklizza magát, közönségesen és kihívóan öltözik, fűvel-fával kufircol szinte kislány kora óta, ami nyílt titok.


Én személy szerint ehhez a lányikhoz hasonló pasikat nagyívből elkerülöm, ahogy az ilyen erkölcstelen lányok társaságát is.


Viszont mikor látom, hogy belikeolgatják olyan srácok a képeit, akik tetszenek nekem és ez mondjuk kölcsönös is, bár ez még semmit srm jelent önmagában, azért zavaró.


Hogy mi is zavar? Ha tudják, hogy egy r!banc, mit lájkolják?


Ha egy szép, rendes ismerős képét, abban nincs semmi, de aki konkrétan kocsiból ki, kocsiba be...hát valahol nekem taszító.


Nektek nem fura?


2015. nov. 9. 20:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

De, ugyanígy vagyok vele. Annyira kiábrándító, amikor egy kedves, jófej, rendes srác állandóan kommenteli egy ilyen lány képeit, meg fut utána, ha előtte még szerettem is volna ismerkedni vele, ilyenkor hagyom a francba :(

21/L

2015. nov. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

Nem értem miért zavar, ha valakinek más az ízlése, mint neked. Mármint, értem én, hogy irigy vagy meg minden, de minek, attól neked jobb lesz? Van, akinek ez kell, ilyen egyszerű...


24/F

2015. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
Engem is irritálnak az ilyen nők, de azok is, akik rendesnek tűnnek, és ilyen macsó féléket likeolgatják ezerrel a facebookon. ;) Én csak nagyon ritkán likeolok lányokat ott, mert nem látom értelmét a likegyűjtési akcióknak.
2015. nov. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ez tök jó,így legalább időben kiderül a srácról,hogy milyen az ízlése és nem kellenek hetek hónapok,hogy kiismerd.
2015. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#2 a qrvaságra vagy a rondaságra legyek adott esetben irigy? nem érted a lényeget. a többi kommentelő igen.
2015. nov. 9. 20:35
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Leszarom ki mit like-ol,van én nekem életem is!

Neked kedves hölgy? :D

2015. nov. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%

Hidd el, értem a lényeget, de a véleményed nem változtat azon, hogy van (ezek szerint épp elég sok), akinek nem te kellesz, hanem az, akit könnyen kapni. Ne itt hisztizz, hanem inkább örülj neki, hogy nem későn derül ez ki azokról, akik neked amúgy bejönnének...


Én se lájkolgatom az ilyen csajok képeit, mégse jövök ide azzal, hogy tele van a facebook rebanccal, vagy hogy valakinek ez bejön. Pedig látok én is épp eleget mindkét félből.


#2 voltam

2015. nov. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Relax.

:)

2015. nov. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
47%

Mi a baj ezzel, kérdező? Azt lájkolnak meg kommentelnek, amit/akit akarnak. Én utálom a megközelíthetetlen, kéretős nőket, akik futtatnak: köszönöm, nem kérem.

Amúgy meg attól, hogy valaki képét likeolom, még nem jelenti, hogy tetszik a csaj! A facebook nem társkereső....

Viszont az ilyen mentalitású lányokat, mint Te, kedves kérdező, messzire elkerülném! ^_^


24/F

2015. nov. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz vele.

Ez a "lájkolta a képét" dolog meg nagyon gyerekes. Lehetnél érettebb, ha már olyan büszke vagy az erkölcseidre.

2015. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!